dr Anna Lecyk

Psychiatra

Najlepszy psychiatra!!! Pani doktor jest stanowcza, konkretna, z niesamowita wiedzą i fantastycznym podejściem do pacjenta! Wyborny specjalista!

Polecam, pani doktor to dobry specjalista pomogła mi w walce z depresją i bezsennością. Poza tym jest konkretna i stanowcza.Na pewno nie każdemu będzie to odpowiadać, ale dla mnie liczą się efekty, a wcześniej kilka razy zmieniałem lekarza.

Nie polecam. Moje odczucie - brak kontaktu i empatii do pacjenta. Obcesowo, na odwal się. Do tego ewidentny błąd w zaleconym dawkowaniu leku - gdzie kompetencje?

Byłam u Pani doktor zaledwie kilka razy, jest sympatyczną i kompetentną osobą. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Straszna!!! Ludzie omijajcie ja szerokim lukiem, jak tylko moze to miesza czlowieka z blotem!!! Mam nadzieje ze nigdy juz jej nie spotkam i Wam tez tego zycze.

polecam jest to bardzo dory lekarz mozna powiedziec ze uratowala mi zycie

polecam jest to bardzo dory lekarz mozna powiedziec ze uratowala mi zycie