lekarz Anna Lityńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,6
2,5
2,5

Godna polecenia. Leczyla się moja mama siostra ja i teraz moje dziecko i nigdy nie było żadnych wad . Wizyta przebiega pozytywnie

Dla członków całej naszej rodziny Pani Ania jest zawsze miła i udaje jej się trafnie postawić diagnozę a nie mamy specjalnych układów. Jest po prostu świetnym lekarzem. Odwiedzamy jej gabinet już wiele lat.

Witam. całkowicie nie zgadzam się z negatywnymi ocenami dotyczącymi pani dr!! Jestem jej pacjentką od 20 lat! leczyła i leczy moją całą rodzinę : babcię, mamę, mnie i teraz moje dzieci! Zawsze miła, zawsze miała dla nas czas, zawsze badała dokładnie i brzuszek i osłuchiwała i jak trzeba do ucha zajrzała! nie mogę złego słowa o niej powiedzieć !!! Jak moja mama ciężko chorowała wielokrotnie dzwoniła i pomagała w przyjęciu jej do szpitala, przyjeżdżała na wizyty domowe po pracy bezpłatnie jak mama była w ciężkim stanie. Bardzo panią dr polecam!

nie dość, że zawsze w ośrodku się spóźnia, to najpierw musi wypić kawę, potem przymie jednego pacjenta po czym idzie na ciastko... zadziwiające podejście do pracy. nie chce wystawiać skierowania na wizytę u specjalistów bądź na badania... nie jest uprzejma i nie liczy się ze zdaniem pacjenta.

Do niczego ,,usmiech i grzecznosc pozatem nic

Do niczego ,,usmiech i grzecznosc pozatem nic

Niekompetenty lekarz, nie slucha rodzicow, diagnoza wyssana z palca... o ile w ogole przyjmie Pani Doktor, poniewaz wiecznie jest zajeta zalatwianiem prywatnych spraw. nigdy nie spotkalam sie z gorszym lekarzem.

Nie liczy się z pacjentem, częste przerwy i załatwianie spraw prywatnych bez względu na ilość i stan zdrowia pacjentów obecnych w poczekalni. Prywatnie inne podejscie do pacjenta.

Marny lekarz, leczy tylko antybiotykami.Kiepski diagnosta.

Marny lekarz, leczy tylko antybiotykami.Kiepski diagnosta.