Anna Lotz

Lekarz rodzinny

WIZYTA TRWALA 50 MINUT,PANI DOKTOR DAWALA WYCZERPUJACE I DOKLADNE ODPOWIEDZI NA PYTANIA,BARDZO DOKLADNIE ZBADALA DZIECKO,MILA,WZBUDZAJACA ZAUFANIE,POLECAM!!!

Chcialabym tylko sprostowac ze krople sabsimplex sa sprzedawane w Polsce tylko pod inna nazwa handlowa wiec sa dopuszczone do sprzedarzy aptecznej Dziekuje serdecznie za troske i pomoc jaka otrzymalismydla naszego dziecka od dr Lotz

witam ! Pania Doktor znam od 3 lat trafilem do niej przypadkiem podwojnie ratowala mnie z opresji wtedy kiedy ani gp angielski ani szpital w londynie nie potrafily mi pomoc pozniej pomogla mojej siostrze ktora o maly wlos nie wyladowala w szpitalu przez naszego gp !!! polecam serdecznie ! dziekuje za pomoc !!!

witam ! Pania Doktor znam od 3 lat trafilem do niej przypadkiem
przez naszego gp !!! polecam serdecznie ! dziekuje za pomoc !!!

MIALAM PRZYJEMNOSC PRACOWAC Z PANIA DOKTOR I UWAZAM ZE ZAWSZE KAZDEMU STARALA SIE POMOC.LECZYLA MOJE DZIECI ,U MEZA WYKRYLA CHOROBE KTOREJ NIKT NIE UMIAL ROZPOZNAC.MALO TEGO TERAZ MAM WNUKA I BARDZO MI JEJ BRAKUJE ,BO WIEM ZE TAKIEGO ZAUFANIA JAKO DO LEKARZA NIE MAM I NIE BEDE MIALA DO ZADNEGO INNEGO

w 100% kompetentna i godna zaufania. Bardzo mila i widac, ze zna sie na problemach dzieciaczkow. Nic dodać nic ująć. BARDZO DZIEKUJEMY a Natalka w szczegolnosci.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Małgorzata Kalinowska

DOLMED