lekarz Anna Łukaszewicz-Zwolińska

Pani doktor jest bardzo życzliwa i zaangażowana, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza. Wszystko wyjaśniła ze szczegółami. Czułam się zaopiekowana. Jestem bardzo wdzięczna też, że klinika PESMED ma dyżury pracy w soboty. Polecam!!

Bardzo polecam wraz z mężem jestem bardzo zadowolona Kompetentna miła osoba do ktorej warto chodzić bo zawsze pomoze i zrozumie

Bardzo polecam wraz z mężem jestem bardzo zadowolona
Kompetentna miła osoba do ktorej warto chodzić bo zawsze pomoze i zrozumie

Zdecydowanie nie polecam, nie chciało jej się zrobić dokładnie badania przez co nie była do końca pewna swojej diagnozy, która okazała się błędna. Kobiecie w ciazy nie funduje się takiego stresu.

Jestem bardzo zadowolona . Pani doktor zawsze wszystko wytłumaczy.Jest to lekarz godny polecenia, konkretna i kompetentna osoba.

Lekarz godny polecenia. Bardzo miła ,kompetentna i konkretna osoba. Nie zgadzam się z prezentowaną opinią poniżej.

Lekarz godny polecenia. Bardzo miła ,kompetentna i konkretna osoba.
Nie zgadzam się z prezentowaną opinią poniżej.

Witam, kilka lat temu wybrałam Panią Doktor jako mojego lekarza w Poradni K. Moją dolegliwością były często pojawiające się torbiele na jajnikach, Pani Dr zaproponowała "leczenie" tabletkami antykoncepcyjnymi. Po ok 4 miesiąch zauważyłam, że psychicznie czuję się coraz gorzej, tabletki hormonalne wpędzały mnie w stany depresyjny. Podczas wizyty usłyszałam, ze to normalne i powinno mi przejść a jeśli nie to wtedy odstawimy. Ok 2 miesiące później pojawiły się bardzo silne bóle w podbrzuszu. Byłam bardzo zaniepokojona bo bóle przypominały te, sprzed około roku, kiedy pojawiła się kolejna torbiel na jajniku. W dodatku moje samopoczucie pogarszało się. Najbliższy termin, kiedy przyjmowała Pani Dr był cały zajęty, więc postanowiłam i tak przyjść, sądząc, że w takiej sytuacji poświęci mi jednak czas i przebada. "Złapałam"Panią Dr w korytarzu, wyjaśniłam co mi dolega i poprosiłam o przebadanie. Usłyszałam,że mam odstawić tabletki i zapisać się na wizytę. Najbliższy termin był 2 tygodnie później. W tym czasie bóle się nasilały. Kiedy doszło do wizyty Pani Dr przebadała mnie ginekologicznie, powiedziała,że to zapalenie przydatków i przepisała antybiotyk.2 dni później bóle były tak silne, że przez omdlenia i wymioty praktycznie nie byłam w stanie o własnych nogach dotrzeć na pogotowie. Okazało się, że poza silnym stanem zapalnym mam torbiel na jajniku wielkości mandarynki. Lekarze mówili o usunięciu przydatków. Nie zgodziłam się, wiec podjęto silne leczenie. W szpitalu dowiedziałam się, że podczas zapalenia przydatków standardową procedurą jest 3dniowe leczenie szpitalne, Pani Dr nie zasugerowała nawet zwolnienia lekarskiego. Poza tym nie jest możliwe,że podczas badania nie wyczuła tak dużej torbieli. Dodam,że na 4 dzień mojego pobytu w szpitalu ( w sumie leżałam 7 dni) kiedy Pani Dr przyszła na obchód zachowała się wobec mnie jakby nic się nie stało i przeszła obojętnie obok mojego łóźka. Przez Nią prawie straciłam swoje kobiece narządy, nie miałabym dzieci. Na szczęście inni lekarze zachowali się kompetentnie i po ludzku i wszystko zakończyło się szczęśliwie. Ufałam Pani Dr i wierzyłam w jej kompetencje. Zdaję sobie sprawę z tego, że lekarza również popełniają błędy. Niestety błąd, który popełniła względem mnie jest karygodny. Zlekceważenie pacjenta i narażenie go na pogorszenie zdrowia to nie błąd, ale skandal. Po całym zajściu chciałam by Pani Dr została pociągnięta do odpowiedzialności, chciałam chociażby usłyszeć "przepraszam". O mojej sytuacji huczał cały szpital a pacjentki zaczęły się wypisywać z wizyt u tej Pani. Całe to doświadczenie było dla mnie na tyle stresujące, że odpuściłam i jedyne czego pragnęłam to by nigdy więcej Jej nie spotkać. Mam nadzieję, że Pani Dr chociażby sama sobie przemyślała do czego mnie doprowadziła i nie potraktuje tak już żadnej innej pacjentki.

pełny profesjonalizm,cipło...,niestety przychodnie publiczne mają to do siebie że mają limity i czasami niekorzystne dla siebie podpisane umowy z nfz ,za co nie odpowiada lekarz....,skoro nie ma usg to skargę należy złożyc dyrektorowi placówki,a czas jaki lekarz poświęca pacjentowi również jest uzależniony od norm jakie ustala ministerstwo zdrowia....tak więc kobiety nie wszystko co złe jest winą złej woli lekarzy....osobiście(od ponad 20lat) chodziłam do pani dr do rejonówki jak i prywatnie więc wiem co pisze ....

lekarz godny polecenia.Bardzo miła,kompetentna i konkretna osoba.

lekarz godny polecenia.Bardzo miła,kompetentna i konkretna osoba.

7 tydzień ciąży ale my w tym miesiacu juz nie mamy pieniedzy na badania wiec usg i inne badania wykonamy pod koniec lipca . to jest jakas paranoja tak wiec po wizycie nie dowiedzialam sie niczego

Moja pierwsza wizyta, wszystko wspaniale.

Moja pierwsza wizyta, wszystko wspaniale.