lekarz Anna Łuszpaj

Przez ponad 70 lat życia i wielu wizyt u wielu lekarzy, nie spotkałem się z taką Osobą, i najwyższych walorach;lekarskich, kompetencji lekarskich, zaangażowaniu się u każdego pacjenta bez wyjątku. Jednym zdaniem ;wzór lekarza!!( Być może niedościgniony dla wielu) . Godny polecenia lekarz dla wszystkich potencjalnych pacjentów.

Jednym zdaniem ;wzór lekarza!!( Być może niedościgniony dla wielu) .
Godny polecenia lekarz dla wszystkich potencjalnych pacjentów.

Absolutnie wspanialy lekarz, stawia trafne diagnozy, godny polecenia! Pelne zaufanie! Wiecej takich!!!

Absolutnie wspanialy lekarz, stawia trafne diagnozy, godny polecenia!
Pelne zaufanie! Wiecej takich!!!

Ogromna wiedza, nieszablonowe podejście do problemu, umiejętność słuchania i wyciągania właściwych wniosków. Tak w kilku słowach mogę określić Panią Doktor. Polecam na 100 %.

Pani doktor Anna Łuszpaj to wspaniały lekarz i prawdziwy przyjaciel pacjenta. Cechuje ja wielki profecjonalizm ,a stawiane przez nią diagnozy są bardzo trafne.

Wspaniały z powołania lekarz rodzinny, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Wykonuje swój zawód, a raczej powołanie z pasją nie patrząc na zegarek. Posiada szeroką wiedzę, którą poszerza uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach. Trafność stawianych przez Panią doktor diagnoz znajdują potwierdzenia w diagnozach stawianych przez specjalistów.

polecam wszystkim - kompetencja, uczciwość, zaangażowanie, wszystko na najwyższym poziomie

Najlepsza lekarka jaką można spotkać,nikogo nie zostawi bez opieki.

Najlepsza lekarka jaką można spotkać,nikogo nie zostawi bez opieki.

Jest lekarzem z powołania. Polecam wszystkim.

Jest lekarzem z powołania. Polecam wszystkim.

Pani Doktor jest znakomitym lekarzem rodzinnym, polecam ją z całego serca.

Pani Doktor jest znakomitym lekarzem rodzinnym, polecam ją z całego serca.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz z ogromnym doświadczeniem, nie szuka dróg na skróty, pacjent traktowany jest kompleksowo.