Anna Machyna

Internista

Pani Doktor Machyna - Dybała. Leczyła przez wiele lat moją zmarłą Matkę, mojego dobrego przyjaciela, a obecnie od lat leczy mnie. Długi czas przebywałem za granicą: w różnych krajach Europy Zachodniej, mam więc odpowiednią skalę porównawczą. otóż uważam że mam wielkie szczęście że jestem pacjentem w/w lekarki, gdyż posiada ona naprawdę dużą wiedzę medyczną niczym nie ustępując dobremu interniście-klinicyście. Do tego do chorób podchodzi iście modelowo akademicko: dany problem ocenia kompleksowo, wykluczając stopniowo fałszywe diagnozy, a gdy już ma zawężone pole odnośnie postawienia ewent. diagnozy i rozpoczęcia odp. leczenia, często w sprawach jeszcze dyskusyjnych posiłkuje się obadaniami specjalistycznymi. Mam wyjątkowy dar zwięźle i zrozumiale wytłumaczyć wykrytą chorobę i zw. z nią leczenie. Jest wzorem osoby uprzejmej, grzecznej i pełnej empatii dla pacjenta, co wśród polskich lekarzy jest dużą rzadkością, również w poradni w której obecnie pracuje.Dlatego m.in. jej gabinet jest wręcz oblegany!. Dr Machyna to już marka, i to wypróbowana w tej przychodni, i wiedzą o tym powszechnie pacjenci tej placówki.Ponieważ jest lekarzem chyba najbardziej obleganym w w/w poradni, wyłania się jeden problem: siłą rzeczy zmuszona jest przyjmować w szybszym tempie pacjentów , niż kilka innych lekarek które nie narzekają na nadmiar pacjentów... Po prostu ludzie chcą się leczyć u dobrych specjalistów , a do tego jasno im wszystko tłumaczących, a do tego traktujących pacjenta życzliwie i z empatią.Jeśloi miał bym polecić komuś w Poznaniu usługi medyczne -lekarza rodzinnego, w w/w poradni na ul. Kasprzaka to zdecydowanie na pierwszym miejscu właśnie usługi med. Pani Doktor Machiny, a w jej zastępstwie Pani Doktor Idziak.

potrafi wysłuchać ,pacjenta,ma dla niego czas

potrafi wysłuchać ,pacjenta,ma dla niego czas

Bardzo dobry specjalista, służy pacjentowi, a przytym miła i kompetentna, oby było jak najwięcej takich lekarzy!

PO PROSTU JEST MILA I KOMPETENTNA JEST ZDECYDOWANIE NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANA LEKARKA O LOS I ZDROWIE SWOICH PACJENTOW

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26