Anna Magdoń

Pierwszy raz byłam u tak dobrego dentysty. Wszyscy poprzedni mówili mi,że mam idealnie proste żeby (co innego widziałam w lustrze) oraz że nie posiadam ani jednej dziury. Moja mama od lat chodzi do tej pani i postanowiła mnie ze sobą zabrać :)Cieszę się,że się zdecydowałam, ponieważ okazało się że mam kilka dziur:/ i nie było to żadne naciąganie, bo wszystko pokazane zostało mi na komputerze :) do tego niestety, ale muszę nosić aparat na zęby, ale czego nie robi się dla ładnych zębów. Według mnie dużym plusem, jest to, że ...

Według mnie dużym plusem, jest to, że gabinet jest dobrze wyposażony, oraz bardzo podoba mi się, to że można oglądać tam zabiegi które są nam wykonywane. :)

Ja też jestem tego samego zdania. Duża kompetencja, skromność. Będąc na fotelu, nie czuje sie stresu.

Świetna, kompetentna lekarka, ciepła osoba. polecam

Świetna, kompetentna lekarka, ciepła osoba. polecam

Serdeczne Podziękowania dla Pani Higienistki! Byłem dzisiaj na czyszczeniu zębów. Rewelacja! Przegląd i zabieg, jestem bardzo zadowolony.Byłem miesiąc temu w innym gabinecie i podobno nic nie było. A dzisiaj na własne oczy(w kamerze) widziałem, że jednak jest. Dlatego polecam, bo w tym gabinecie wszystko jest jasne.

Do kliniki trafiłam z Grouponu i jestem mile zaskoczona z podejścia Doktor.Ząbki mam wyczyszczone jak nigdy,starannie i precyzyjnie...dodatkowo stwierdzam,że był to bardzo mile spędzony czas.Mam zrobiony przegląd bezpłatnie i teraz wiem co muszę jeszcze wyleczyć.....wrócę tylko do tej kliniki.Polecam serdecznie.

Jestem bardzo zadowolony.Bardzo miła obsługa,pani stomatolog przemiła,każdemu polecam.

Trafiłam do tej kliniki przypadkiem z oferty Grouponu. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta jak i z zabiegu. Myślałam, że to będzie jednorazowa wizyta, jednak stwierdzam, że znalazłam miejsce, gdzie będę dalej się leczyła.

bylam co prawda tylko na piaskowaniu i skalingu, ale z innych zabiegow bym nie skorzystala, powiewaz wydaje mi sie, ze stomatolog jest zbyt chaotyczna i tak jakby niezrecznie to wykonywala. co prawda mile dziewczyny w tej klinice, obsluga ok, ale nie mialabym do konca zaufania.

Dr Magdoń jest godna polecenia dentystką. Jest delikatna, wszystko wyjaśni, wytłumaczy. Widać, że lubi swoją pracę, wkłada w to dużo serca.Uratowała mi zęba, którego trzech lekarzy!!,skazało go na usunięcie. Ja go mam już 2 lata i nic się nie dzieje.Polecam i to bardzo. Przede wszystkim nie naciąga na kasę, jak to robią inni dentyści...

Dziś byłem w tym gabinecie po raz pierwszy, a poleciła mi moja dziewczyna. Byłem bardzo zadowolony, bo trafiła który ząb mnie rzeczywiście boli. Zatruła mi i miałem od miesiąca spokojny wieczór bez bólu zęba!!! Wcześniej byłem u dwóch młodych dentystów, każdy robił mi innego zęba i skasowali mnie na 400 zł. Ona spojrzała, postukała, powiedziała, że to dolna szóstka, i dla potwierdzenia zrobiła zdjęcie komputerowe. Rewelka! Polecam