lek. med. Anna Makowska

Psychiatra

Pani doktor godna polecenia! Jest empatyczna i profesjonalna. Poświęca pacjentowi czas i 100% uwagi. Ma podejście holistyczne. Zna się na innych dziedzinach niż psychiatria. Z całego serca polecam.

Najlepszy psychiatra jakiego spotkałam.Pani doktor jest bardzo empatyczna pokazała zrozumiienie świetnie dobrała leczenie.Polecam każdemu.

Pani Ania Najlepsza Psychiata polecam z calego serca zna sie na tym co robi...pomaga przede wszystkim

Profesjonalna i bardzo sympatyczna. Wysoki poziom empatii + duża wiedza tworzą świetnego lekarza, jakim niewątpliwie jest Pani Ania. Dla mnie Anioł w ludzkiej skórze.

Dobre podejście do pacjenta. Patrzy na całokształt. Nie ma wielu psychiatrów - psychoterapeutów. Inaczej prowadzi rozmowę. Skierowała mnie też na badanie tarczycy i miała rację :). Czułem jej zainteresowanie swoimi problemami, bez patrzenia na zegarek. Wypisała mi generyki. Taniej wychodzi.