2,4
2,1
2,6
2,4
1,9

KOSZMAR! Przywieziono mnie do rodzenia z bólami porodowymi na jej dyżurze. Mam 40 lat, rodziłam bliźnięta. Prze całą ciążę było wiadomo, że ciąża będzie rozwiązana przez cięcie cesarskie. Podczas ciąży zdiagnozowano u mnie HPV i było postanowione, że leczeniem HPV zajmiemy się po porodzie. Ta doktorka wydarła się na mnie, kiedy zwijałam się z bólu, że mam rodzić naturalnie (sic!), a przez HPV będą musieli ciąć. Byłam przerażona! Wydarła się, że jestem nieogolona – a miałam zakaz depilacji przez ten HPV, zresztą przez brzuch i tak nic tam nie widziałam już ;) . Wydarła się, że czemu płaczę – a popłakiwałam z bólu i z atmosfery. A kiedy wyszła z informacjami do męża czekającego na zewnątrz – to celowo, żeby upokorzyć, przy innych ludziach głośno i złośliwie powiedziała znacząco, że rodziłabym naturalnie, ale ze względu na infekcję, którą mam będą musieli ciąć. Pewnie myśląc, że mąż nie wie dodatkowo chciała mnie wpędzić w kłopoty z mężem. Całe szczęście mąż jest kochany, no i oczywiście wiedział. A przy tym ta doktorka złamała tym tajemnicę lekarską!!! Unikajcie jej jak ognia!

Nie polecę niestety tej Pani... Byłam u niej raz. Miałam problem, owszem była dla mnie miła (wiadomo prywatna wizyta) ale niestety przysypiała gdy zadawałam jej jakieś pytania... Moich wątpliwości nie wyjaśniła rzetelnie, za to dała skierowanie na mnóstwo niepotrzebnych badań z wyraźnym wskazaniem, że badania te MUSZĘ! wykonać w konkretnym poleconym przez nią laboratorium... Poza tym, podczas badania ginekologicznego jest mało delikatna... Namawia też do brania hormonów... ale to już inna sprawa... Proponuję kobietom znalezienie innej lekarki...

NIGDY WIĘCEJ! Strzeżcie się tej kobiety! Leżałam na porodówce, 2 tygodnie po terminie, dziecko o wadze 4200, słabe tętno, silne bóle, lecz nie skurcze - błagałam o cesarkę - jędza stwierdziła, że jestem niedojrzałą histeryczką, która nie powinna mieć dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilka godzin później odeszły mi wody - brązowo zielone! brudne! tętno zaczęło dziecku spadać na łeb, na szyję! zachłysnęło się tymi wodami! nie oddychało, doszło do zapalenia płuc... Ledwo przeżyło maleństwo i ledwo ja przeżyłam. A co ta wiedźma mi powiedziała jak leżałam na stole i już jej stażyści zaczęli mi robić c.c.? "No! Wykrakała sobie Pani tą cesarkę!"
Z DALA OD TEJ BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

króko mówiąc dramat = przez tą babę leżałam po porodzie z krwiakiem i nawet nie raczyłą mnie zbadać tylko zbyła mnie. Wypuściła mnie ze szpitala (wyszłam na czworakach) i przez 3 dni myślałam, że umrę z bólu. Oczywiście kolejne leżenie w szpitalu i operacja. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek medyczny kontakt z ta panią - nigdy więcej. Chyba że na prywatnych wizytach jest bardziej komptentna i miła

Nie powinna byc lekarzem, jest arogancka trakuje osoby żle,choc za jego pieniadze.

w gabinecie nie ma prawię nic za to robi na "szpitalnym" ale ma to wszystko do kieszeni i byłoby super gdyby miała ta Pani choć troche litości i zrozumienia dla innych !!! Współczuje ciężko jej mężowi-chyba musi być dobrym człwiekiem i kocha takego potwora skoro pracuje w Prokocimiu !!!

Super lekarz, dzieki Pani doktor po dlugich staraniach i leczeniu w koncu jestem w ciazy a Pani doktor jest do dyspozycji 24 h na dobe.

Niestey nie mogę polecic pani doktor. przyjmuje w dzikich godzinach, przysypiajac nad receptą.

Naprawdę jestem bardzo wdzięczna mojej Pani Doktor za wszechstronną opiekę, dzięki której urodziłam moją mała Żabulkę. Pani Doktor jest wysokiej klasy specjalistom, wszystko tłumaczy i jest bardzo kompetentna. Uspakajała też mojego Dziubdziusia (to jest mojego męża) bo się bardzo denerwował, żeby nasze dziecko przyszło na czas. To była moja pierwsza ciąża, ale planuję mieć następne bobaski więc na pewno zgłoszę się do Pani Doktor. Dzidzia.