lekarz Anna Mantei-Łozowska

Pani doktor Anna jest super!Potrafi słuchać i rozmawiać jest przy tym bardzo uprzejma.Moja córka bardzo lubi do niej przychodzić.Polecam jeden z lepszych Pediatrów w Trojmiescie!

Najlepszy pediatra w Trojmiescie!Dziekujemy pani Aniu za wyrozumiałość,podejście do pacjenta!Dzieci panią lubią i za każdym razem kiedy się widzimy wychodzimy z poczuciem ze wszystko będzie ok

Polecam Panią Dr. Annę za jej profesjonalizm i podejście do małego pacjenta który nie był jej obojętny. Oby takich wspaniałych lekarzy jak Pani Anna było więcej.

Pani doktor jest naprawdę bardzo miła, wyrozumiała i profesjonalna. Tłumaczy wszystko więc wiadomo co się dzieje z dzieckiem, opisuje rodzicom i jego stan i odpowiada na wszystkie pytania. Wiadomo dlaczego dany lek jest przepisany a nie jest przepisany i proszę stosować. Darzę Panią doktor ogromnym zaufaniem. Jako młoda mama odwiedziłam kilkoro pediatrow zarówno na NFZ jak i prywatnie w celu wyboru najlepszego lekarza dla mojego dziecka. Dziś wiem że już znalazłam pediatre godnego polecenia.

Pani doktor ma super podejście do małych pacjentów. Córka po raz pierwszy daje sie badać bez krzyku i marudzenia. Do tego pani doktor dużo mówi- tłumaczy co w badaniu , jaki przebieg może mieć choroba, czego się spodziewać ( co dla młodego rodzica ma znaczenie) dokładnie omawia jak podać każdy lek. Dziękujemy

Super lekarz. Dociekliwy i nieidący na skróty. Pani doktor leczyła moje obie córki z bardzo dobrym efektem.

super lekarz, naprawdę doktór miła, uprzejma, nawet po wyjściu ze szpitala,dzwoni telefonicznie zapytać o zdrowie dziecka, dziękujemy Pani Anno :)

jestem zadowolony z wizyty bylem z synem i rzeczywiscie leczenie bylo skuteczne

jestem zadowolony z wizyty bylem z synem i rzeczywiscie leczenie bylo skuteczne

Podczas pobytu w szpitalu otrzymaliśmy fachową pomoc i dużo życzliwości. Mama Dominiki (2 latka)