Byłam kilka lat temu u tej Pani doktor. Powiedziałam, że z powodu pracy źle widzę, dodam, że w warunki świetlne w pracy nie tylko u mnie spowodowały pogorszenie widzenia. Gram w filharmonii i siedzę razem z koleżanką, która już nosi okulary. Często źle widzę nuty i kartkę tą dalszą bliżej koleżanki. Pani doktor poradziła mi abym usiadła sama. Równie dobrze mogę iść po wypowiedzenie albo poprosić o leżankę zamiast krzesła!!! A mój wzrok się pogarsza.

Jesteśmy pacjentami dr Jasek od wielu lat, całą rodziną plus moi rodzice i brat. Doceniam w dr jej kompetentne podejście, dociekliwość i to, że jest otwarta nawet na dyskusje związane z wątpliwościami a propos określonego sposobu leczenia. To jest rzadka cecha u lekarzy.Fachowo zajęła się moim synem, u którego zdiagnozowała jaskrę polecając specjalistów od jaskry (których wówczas brakowało w Olsztynie, tak samo jak odpowiedniego sprzętu)najpierw w Białymstoku, potem w Warszawie.Fakt, czasem trzeba trochę poczekać. Ale taka jest specyfika wizyt u okulistów, że czasem muszą zapuścić krople do badania i wtedy czas oczekiwania się wydłuża.

Bardzo polecam Panią Doktor.Mimo,że wizyta była na NFZ,to poświęciła mi bardzo dużo czasu

cale szczescie ze moj syn trafil do pani doktor odpowiednio dobrane okulary ja rowniesz tam uczeszczam moja tesciowa i tesc jestesmy zadowoleni ze przyjkuja nas z usmiechem i nie pytaja i po co pani przyszla bo kazdy ma wady wzroku. no coz ale nie kazdy potrafi te wady leczyc a pani doktor tak

Nie znam innego lekarza który tak dokładnie bada . Wcześniej miałam źle dobrane okulary i częściej nosiłam je w torebce niż na nosie,dopiero ona dopasowała mi odpowiednie,które noszę cały czas.Podobnie zresztą mojemu synowi i mężowi. Naprawdę polecam,fachowa i miła pomoc.

Najlepsza okulistka, jaką znam. Leczę u niej oczy jakieś 8 lat (zaczęłam do niej jeździć gdy byłam nastolatką). Ona przyjmuje w Olsztynie, ja mieszkam w Iławie, ale swoich oczu nie powierzyłabym nikomu innemu. Zresztą czy jakikolwiek inny lekarz poświeciłby na dokładne zbadanie Twoich oczu aż 1,5 godziny?? I to na NFZ?? Dokładnie wypytuje o dolegliwości i objawy, które pozornie nie mają wpływu na oczy, np. czy często mam zimne dłonie i stopy. Okulary mam dobrane idealnie i czekam na postęp nauki w dziedzinie tworzenie szkieł kontaktowych dla astygmatyków (moja wada wzroku), ponieważ Pani Jasek odradziła mi kontakty. Są kosztowne, a ich dopasowanie przy mojej wadzie wymagałoby na dzień dzisiejszy co tygodniowej wizyty u niej w gabinecie. Polecam każdemu- małym (dziećmi świetnie się zajmuje) i dużym pacjentom. Raczej łatwo zapisać się do niej na wizytę.

nigdy zaden okulista nie zbadal moich oczu tak dokładnie i nareszcie mam dobrze dobrane okulary-mam astygmatyzm i dobre szkla to sukces