lekarz Anna Masztalerz

Neurolog

Zdecydowanie odradzam !!!! Wizyta trwała 10min,zero zainteresowania dzieckiem i zero wytłumaczenia diagnozy!

Dobro dziecka jest na ostatnim miejscu w sferze zainteresowań pani doktor. Odradzam. Jest masę naurologow padiatrow z odpowiednią wiedza.

brak profesjonalizmu diagnoza bez jakiekolwiek obserwacji. Pani doktor rozmawia podczas wizyty przez telefon. Najważniejsze pieniądze nie pacjent. szkoda pieniędzy.

Zupełny brak podejścia do dziecka zimna niekompetentna niechętna Łaskę robi że w ogóle się odezwie A jeśli już to tylko po to żeby wyśmiać i do siebie zniechęcić może prywatnie za pieniądze jest inna. Nie polecam leczenia u kogoś tak niechętnego i wypalonego.

Nie polecam leczenia u kogoś tak niechętnego i wypalonego.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, zawsze chętna nieść pomoc. Każdorazowo dokładnie wysłucha i szczerze doradzi. Potrafi rozmawiać zarówno z dzieckiem jak i rodzicem. Pani doktor jest wnikliwa bada naszą córkę bez pośpiechu . Z gabinetu Pani doktor wychodzimy zawsze podbudowani. Polecamy

Pani Doktor jest Aniołem!ma ogromną wiedzę,jest tak miła i kochana,że takiego drugiego lekarza nie znam!chodzę do Niej od 6 lat,z dwójką dzieci,pomaga nawet i przez telefon!nie zamienimy Jej nigdy w życiu na innego lekarza!!!

Pani doktor leczy nasza córkę od około 2 lat zawsze podczas wizyty jest wnikliwa interesuje się pacjentem, ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o leczenie chorób neurologicznych leki zostały dobrane idealnie. Jeździmy do Pani doktor 80 km ale napewno jej nie zmienimy na innego lekarza, bo inni potrafili nas tylko straszyć. Gorąco polecamy

Pani Doktor prowadziła naszą córeczkę od maleńkości. Badania wykonuje bez pośpiechu i z największą uwagą. Odpowiada na wszystkie pytania rodziców (nawet głupie:)) W rozmowie telefonicznej również potrafiła mnie uspokoić i dać poradę. Wspaniała neurolog i pediatra z wielkim doświadczeniem. Bardzo miła i spokojna. Zawsze wybiorę Panią Doktor bo jej ufam. Dla mnie jest cudowną osobą i lekarką. Wielki szacunek za cały trud, który Pani Doktor wkłada, by pomóc dzieciom. Niech Bóg Panią błogosławi.

Bylam raz i nigdy wiecej!Zero szacunku do dziecka i jego rodzicow.Odnosi sie z pogarda do pacjentow.Co najgorsze podwaza opinie innych specjalistow nie majac pojecia o czym mowi.to co ma w glowie to wykladano 30 lat temu na studiach.lekarz musi sie doksztalcac pani doktor!Moze jak ktos zaplaci to jest godnie przez nia traktowany.

Nie polecam.Zastanawiam się nad zmianą lekarza.Syn ma stwierdzoną padaczkę.Na ostatniej wizycie pani doktor dała nam skierowanie na rezonans w znieczuleniu ogólnym.Okazało się że oczekiwanie na badanie to 10 miesięcy i na następną wizytę kazała przyjść dopiero po rezonansie.