lek. dent. Anna Michalska-Benno

Do pani Anny Benno na Krzemienieckiej chodzę od wielu lat i jestem baardzo zadowolony. Trochę plomb mi zrobiła przez bodajże dziewięć lat i trzymają się jak powinny. Do tego nie przegina z cenami, nawet jak chciałem zostawić resztę, żeby nie musiała szukać do wydawania, to pani stomatolog delikatnie podsumowała, że wystarczy to co za usługę. Uważam to za bardzo uczciwy gest

Fantastyczny lekarz, leczy całą moją rodzinę już wiele lat. Niezwykle cierpliwa, dokładna i leczy bez bólu.

Ostatnio Pani Ania przyjmuje na akord, nie zważając na Pacjenta i podczas dzisiejszej wizyty niestety miało to dla mnie przykre skutki. Została mi "wyleczona" górna 6, która była już robiona kilka miesięcy temu, w dodatku podczas lecenia wszystkie narzędzia lądowały dosłownie na mojej klatce piersiowej, do teraz odczuwam ból. A najbardziej przykre jest to, że jak Pani Ania, przy szybkiej kontroli zorientowała się, że to dolna 6 wymagała leczenia, to nawet nie przeprosiła za pomyłkę tylko skasowała za wcześniej przeleczony ząb 140 zł, udając że wszystko jest w należytym porządku. Cała wizyta trwała ekspresowo, bo ile można udawać, że się leczy zęba, który został wcześniej wyleczony. Byłam stałą Klientką Pani Ani, ale po dzisiejszym incydencie już do niej nie wrócę i każdemu będę odradzała usługi Pani "Stomatolog".

Super jeste w 100% zadowolony pełne zaufanie bez zbędnego naciagania na pieniądze dobre podejście do pacjenta polecam

Uczciwa,sumienna,cierpliwa.Spokojnie tłumaczy co i jak.Nie próbuje naciągnąć na zabiegi które jej zdaniem nie są potrzebne.Nie ma wygórowanych cen.Polecam

Stomatolog godny polecenia. Pani doktor ma bardzo dobrą rękę. Leczyłam u niej kilka zębów, w tym kanałowo. Poza tym jest cierpliwa i uprzejma.