Anna Misztal

Bardzo gorąco polecam, Pani doktor jest bardzo sympatyczna i potrafi pocieszyć nawet największego "tchórza".

Bardzo gorąco polecam,

A moim zdaniem najlepsza dentystka do jakiej kolwiek chodziłam! !! Bardzo miła osoba, delikatna, zawsze uśmiechnięta.

Zdecydowanie polecam panią doktor, leczę zęby u niej od kilku dobrych lat. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wydaje się, że jej gabinet jest dość nowocześnie wyposażony. Jeżeli chodzi o ceny to zamiast narzekać proszę sprawdzić ceny u stomatologów z Łodzi czy Warszawy, poza tym za jakość się płaci i nie żałuję żadnej wydanej w gabinecie pani doktor Misztal złotówki. Dodam jeszcze, że na żadnej wizycie się nie nudziłem ponieważ pani doktor prowadzi bardzo ciekawe rozmowy ze swoją asystentką :)

zdecydowanie nie polecam Pani doktor! jest niby miła wszystko ok ale w moim przypadku 2 z kilku leczonych u niej zębów nadają się do wyrwania. Po miesiącu wypadła mi częściowo plomba w czasie wizyty oznajmiłem, że na dziąśle przy danym zębie wyskakują mi opuchlizna, a ona stwierdziła, że wszystko jest w porządku i po prostu załatała powstały ubytek. Teraz po jakimś czasie musiałem odwiedzić innego stomatologa z Kutna, tylko tym razem takiego, naprawdę znającego się na rzeczy, poinformował mnie, że nie było to prawidłowe leczenie i stwierdził, że jeżeli chcę uniknąć rwania muszę przygotować się na długie leczenie. Na tym pewnie się nie skończy ponieważ następny ząb zaczyna mnie pobolewać również leczony u Pani doktor. Jest niby w porządku ok ale zęby leczy tak aby po jakimś okresie czasu po raz kolejny złożyć u niej wizytę. Nie wiem czy ja mam takiego pecha czy ktoś jeszcze ma takie problemy, w każdym bądź razie mnie na pewno nie zobaczy już w swoim gabinecie!

Nie wiem jak inni - ale powiem tak - gdyby nie wizyty u Pani doktor mimo młodego wieku nie miał bym juz czym gryźć i to dzięki innym wspaniałym stomatologom w naszym grodzie którzy tylko usuwają zęby a nie je leczą. Co do cen to są takie same jak wszędzie z jedną uwagą tu plomby są faktycznie na dobrym poziomie i nie wypadają po 2 dniach a wyrwanie zęba to ostateczność. Zdarzało mi się iść do stomatologa który nie chciał się podejmować leczenia zęba tu nie ma to miejsca każdy ząb jest opatrzony jak należy i doleczony. Wiadomo nie wszystkim można dogodzić ale ja jestem zadowolony i polecam Panią doktor. Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kutno"?

Zamenhofa 9 lok. 20

B-Dent