lekarz Anna Mosiewicz

Neurochirurg

2,5

Brak wiedzy. Musiałam tłumaczyć Pani doktor na czym polega operacja tj. kwestię, w której chciałam się sama poradzić. Pani stwierdziła, że nie zna tej metody, która jak się ostatnio dowiedziałam jest praktykowana w Europie od lat 70-tych. Poprawiała mnie kiedy mówiłam do niej per Pani, abym tytułowała ją Doktor. Nie pytałam o zwrot pieniędzy, ale wypadałoby..

Zachęcony opiniami na innych portalach poszedłem na wizytę do tej kobiety, która jak się okazało nie potrafiła się wykazać rzetelną informacją. Na rezonansie, na którym jak się później okazało widoczna była przepuklina kobieta znalazła jedynie dyskopatię. Nie chciałem czekać na opis badania dlatego poszedłem na wizytę do pani Anny przekonany, że zna się na swojej pracy. Efekt to stracony czas i pieniądze, na kolejną wizytę pójdę tym razem do specjalisty. Może kolejnym razem będę miał więcej szczęścia.