lekarz Anna Myślińska

prowadziła moją ciąże i byłam zadowolona. kilka moich koleżanek też u tej Pani było bo im polecałam :)

Pani dr Myslińska ,jest dla mnie najlepszym lekarzem ginekologiem!! Zawsze miła ,i konkretna ,badania wykonuje bardzo delikatnie .Prowadziła moje dwie ciąże ,przyjeżdzam do niej z innego miasta oddalonego 100km od Działdowa.Lekarze powinni brać z pani Ani przyklad jak należy obchodzić się z pacjentem:-)Gorąco Polecam:-)!!!!

Nie polecam bardzo zawiodła mnie ta Pani,wmawiała mi że ciąża rozwija się prawidłowo a było inaczej!zdecydowanie nie!!!!

Na pierwszą wizytę u lek. ginekologa poszłam do Pani Myślińskiej. Polecam panią M. każdej dziewczynie. Lekarz była miła, sympatyczna, bardzo delikatna, poświęciła mi odpowiednią ilość czasu i wytłumaczyła interesujące mnie kwestie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, ponieważ pani dr. jest bardzo miła, przełamałam strach :) poświęca wystarczająco czsu aby dokładni zbadać i wytłumaczyc i jest skuteczna

lekarz nie godny zaufania,rzeźnik,jak chcesz dostać zakażenia to zapraszam właśnie do niej...zdecydowanie nie polecam

kobieta nie potrafi ocenić martwej ciąży od 6 tygodni, mało to podczas wizyty pod koniec 13 tyg. stwierdziła że dziecko rozwija się prawidłowo. Mało zakażenia nie dostalam. Stanowczo odradzam.

Polecam każdemu ,cudowna kobieta ,zawsze miła mi również prowadzi drugą ciążę ,przyjeżdzam z innego miasta na wizytę ,lekarz jak najbardziej z powołania :)

Polecam wszystkim dr.Myslińską ,prowadziła mi pierwszą ciążę i prowadzi drugą :) Świetna kobieta i lekarz:)

jest z powołania lekarzem i polecam wszystkim się zapisać na wizyte

jest z powołania lekarzem i polecam wszystkim się zapisać na wizyte