lekarz Anna Nocek-Mazur

Pani Doktor prowadzi moją ciążę. Jest bardzo opanowana, rzeczowa, zdroworozsądkowa. Poświęca tyle czasu, ile tylko trzeba. Bardzo uprzejma. Polecam.

Zdecydowanie polecam, jestem po dwóch wizytach i na pewno będę dalej pacjentką Pani Doktor.

Dr.prowadzi moja ciaze - jestem nia po prostu zachwycona- jako lekarz i kobieta wie jak doradzic, pocieszyc i nie pozwala wpadac w paranoje, mimo mojego krwawienia w 8 mc ciazy potrafila mnie uspokoic przed wyjzadem do szpitala, odwiedzala mnie i udzielala o wiele wiecej informacji na temat mojego stanu zdrowia i synka niz cala reszta ekipy na patologii ciazy, termin mam za 3 tyg i mam nadzieje bedzie przy moim porodzie :) kobieta ANIOŁ po prostu!!! polecam kazdej kobiecie!!!

Doktor prowadziła moją ciążę i odbierała poród. 100% kompetencji i opanowania. Wszystkie wątpliwości i problemy potrafiła wytłumaczyć z medycznego punktu. Spokój i opanowanie bardzo pomogły mi nie panikować i podejść do ciąży pozytwynie, nie traktując jej jak choroba. Drugą ciążę na pewno będzie prowadzić również dr. Nocek-Mazur.

lekarz godny zaufania. Mysle ze jeden z lepszych ginekologow jakich znam. Przemila osoba, wszystko wytlumaczy tak jak trzeba.

Dr Nocek-Mazur prowadziła moją ciążę. Jest niezwykle miła i bardzo dba o pacjentki. Polecam serdecznie.

ceny za wizyte dokładnie nie pamiętam ale jestem bardzo zadowolona z dr.Nocek. Polecam

Bardzo miła i uprzejma pani, dobrze się z nią rozmawia. Została mi polecona i ja na pewno również tę panią polecę.