lekarz Anna Nowakowska

Alergolog, Dermatolog

2,9

Polecam. Jestem bardzo zadowolony. Uprzejma, dobrze wytłumaczyła plan leczenia, kompleksowe podejście do tematu. Zalecone leczenie pomogło i rozwiązało mój problem

Polecam.
Jestem bardzo zadowolony.
Uprzejma, dobrze wytłumaczyła plan leczenia, kompleksowe podejście do tematu.
Zalecone leczenie pomogło i rozwiązało mój problem

Wizyta u Pani doktor przebiegła bez zarzutu. Przepisane leki nie były drogie i pomogły już po kilku dniach stosowania.

Totalna beznadzieja!!!! Poszlam z synkiem 6 m, z wielka wysypka! Pani doktor przepisala mascie sterydowe, na ktorych jak wol bylo napisane by nie stosowac u dzieci ponizej 3 lat!!! Juz w aptece robili wielkie oczy, wydalam 300 zl na nic, kolejny lekarz przepisal zupelnie co innego i zabronil stosowac masc od pani doktor. Nie polecam!!!

Totalna beznadzieja!!!! Poszlam z synkiem 6 m, z wielka wysypka!

Dzięki niej jestem już zdrowa, choroba się nie nawraca

Dzięki niej jestem już zdrowa, choroba się nie nawraca

ODRADZAM!!! Moja corka miala stwierdzona skaze bialkowa przez pediatre, wiec podawalam jej bebiolon pepti. Gdy skaza mimo to sie nasilila i poprosilam pediatre o nutramigen ten sie nie zgodzil. Wiec poszlam po porade do p. Nowakowskiej, ktora stwierdzila ze pediatra ma racje, mleka nie trzeba zmieniac nawet przy objawach Uczulenia na policzkach, zgieciach łokci, szyi ,kolan, uczulenia na nogach i dloniach naderwanych uszach, zielonej kupie, kaszlu i opuchnietej sluzowce nosa!!!!! Stwierdzila ze dopoki objawy sie nie pogorsza nic nie zmieniac - dodam ze nawet nie zbadala corki..............a na koniec stwierdzila ze teraz dzieci to UCZULA - MACDONALD .......TYLKO ZE CORKA MIALA NIECALE 4 MIESIACE............................brak mi slow, podczas wizyty u kolejnego alergologa moje przypuszczenia sie potwierdzil;y i natychmiast przepisano mi nutramigen, z litosci nie opowiedzialam kolejnemu lekarzowi diagnozy wystawionej przez p. Nowakowska...........ODRADZAM SZCZEGOLNIE MATKOM MALYCH DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

strata pieniędzy odradzam !!!!!!!!!!!nie zna się na podstawowych chorobach dermatologicznych,powiedziałam na co choruje od 10 lat i co mi pomaga jak mam atak choroby,pani ,,DOKTOR,,stwierdziła że da mi inne leki(wydałam 80 zł ,za wizyte i 274 zł na leki)nie pomogło mi nic a atak dostałam jeszcze większy!!ODRADZAM WSZYSTKIM

Wielka porazka strata pieniedzy i tyle nie polecam

Wielka porazka strata pieniedzy i tyle nie polecam

Bardzo miła Pani o wysokim poziemie kutury osobistej, kompetentna i profesjonalna.

JESLI KTOS MA PROBLEMY NIECH RACZEJ UNIKA TEJ PANI

JESLI KTOS MA PROBLEMY NIECH RACZEJ UNIKA TEJ PANI