Pani pogorszyła stan nastolatki. Nie zauważyła prawdziwego problemu tylko skupiała się na innych rzeczach. Szkoda pieniędzy. Kompletnie nie warto

Pani wykazuje absolutny brak profesjonalizmu. Notorycznie odwołuje spotkania i dzieje się to niestety na ostatnią chwilę. Syn odbył 2 spotkania (w tym jedno wstępne z rodzicami), 3 spotkania zostały odwołane. Bez powiadomienia zmienia godziny wizyt i przychodząc na spotkanie na miejscu dowiadujemy się, że na ustaloną z nami godzinę jest ktoś inny, a my możemy przyjść godzinę później. Zważywszy na to, że jest to psycholog dziecięcy takie zachowanie uważam za skandaliczne! Odradzam!

Jest doskonała w swoim zawodzie. Dziecko nie uzyskało żadnej poprawy u 4 poprzednich psychologów. U Pani Ani już po 2 wizycie nastąpiła wyraźna poprawa. Gorąco polecam.

Jako mama wcześniaka miałam dość specjalistów, jak usłyszałam, że jeszcze psycholog to pomyślałam - że ta wizyta będzie zbędna, zwłaszcza dla mojego syna który jest zbyt mały, nie mówi, , po co mu psycholog?. Okazało się, że wizyta była przyjemna i niezwykle pomocna dla mnie i mojego dziecka. Z przyjemnością pójdę na kolejną. Pani Ania jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Dziękuję, za wspólnie spędzony czas na obozie, nasze dziecko nie należy do najłatwiejszych ja też nie jestem najłatwiejszą mamą, a cierpliwość i spokój w połączeniu z ogromnym profesjonalizmem Pani Ani pozwoliła że zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się. Zwrócenie nam uwagi na z pozoru błahe nasze zachowania już przynoszą efekty. Dziękujemy całemu zespołowi CTM :-).

Jedyny psycholog dziecięcy z prawdziwego zdarzenia. Odwiedziłam już kilka prywatnych przychodni i jedyny aspekt to kasa. Pani mgr nie patrzy na zegarek a wyniki są już widoczne po 3 spotkaniu. Gorąco polecam.

Pani mgr wyprowadziła mojego syna z b. poważnego stanu. Teraz dziecko pełne życia i uśmiechnięte. Gorąco polecam.

Pani mgr. bardzo szybko nawiązała kontakt z córką. Poświęciła nam tyle czasu ile było potrzeba i nie starała się skracać wizyty. Wręcz odwrotnie. Polecam gorąco.

Jest b. dobra. Trzech kolejno psychologów nie było w stanie nawiązać kontaktu z moim dzieckiem, Pani mgr Nykiel udało się to bezproblemowo i już po 3 spotkaniach są b. pozytywne wyniki. Bardzo polecam rodzicom z problemami z dzieckiem

Znakomite podejście do dzieci. Doskonała w swoim zawodzie.

Znakomite podejście do dzieci. Doskonała w swoim zawodzie.