dr n. med. Anna Obrębowska

2,7

Nie polecam. Nie profesjonalne podejście do pacjenta. Zaściankowa. Robi problem żeby wypisać zwolnienie lekarskie w ciąży ze względu na mdłości.

"Pani doktor" podpisała Deklarację Wiary i stosuje w leczeniu klauzulę sumienia. Zdewociała lekarka. Czyli DYSKRYMINUJE osoby o odmiennych poglądach. Odradzam wizyty.

Nie polecam kobietom w ciąży. Brak kompetencji, właściwych badań, wpisów do książeczki ciążowej. Córka tylko dzięki lekarzowi rodzinnemu żyje wraz z dzieckiem!!!

Bardzo życzliwa i serdeczna osoba, nie mam żadnych zastrzeżeń do pani doktor :)

Bardzo życzliwa i serdeczna osoba, nie mam żadnych zastrzeżeń do pani doktor :)

Pani doktor jest bardzo nieprofesjonalną osobą. Zupełnie zmienia podejście do pacjenta, który z wizyt prywatnych przerzucił się na opiekę publiczną. Za grosz szacuku dla człowieka!

Serdecznie polecam. Pani Ania poza tym, że jest świetnym lekarzem jest też dobrym człowiekiem. Być człowiekiem dla innego człowieka jest domeną niewielu lekarzy.

Pani doktor to bardzo miła i życzliwa osoba. Widać, że szanuje swoich pacjentów, a pracę traktuje bardzo poważnie. jestem Jej pacjentką od prawie 15 lat. Poleciłam Ją wielu koleżankom i wszystkie były/sa zadowolone.

Najlepszy lekarz ginekolog jestem pacjentem od ponad 10 lat poleciłam ją wielu moim znajomym i jeszcze nie słyszałam negatywnej opinii. Moje wrażenia jak najlepsze prowadziła moje 2 ciąże, kontakt konsultacje o każdej porze.

To na pewno nie przez Panią Obrębowską. Ona ratuje zdrowie i życie. Jak dla mnie jest bardzo dobrym fachowcem ze sporym doświadczeniem, ciepła, uprzejma, dokładnie tłumaczy chorobę i co najważniejsze LECZY!

Przez panią doktor mój syn urodził się martwy w 8 miesiącu ciąży.Odradzam zdecydowanie.