dr Anna Olender

Chirurg plastyczny

W Katowicach byłam na wizycie konsultacyjnej, zabieg (korekcja nosa) był w klinice w Żarkach Letnisko. Zacznę od tego, że dziękuję całemu personelowi za naprawdę ciepłą, fachową opiekę. A samej dr Olender dziękuję za serce i to, że w końcu mam taki nos, którego po prostu się nie wstydzę. Jest piękny.

W klinice dr Olender miałam w zeszłym roku "zrobiony" nowy nos. A właściwie poprawiony. Od dziecka mój nos był ogromnym kompleksem. Cieszę się, że polecono mi dr Olender, bo efekt zabiegu przeszedł moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona. Klinika pięknie położona, na najwyższym - światowym poziomie. Opieka rewelacyjna:)

Trafiłam do kliniki dr Olender z polecenia znajomej. I po efektu zabiegu (nos) widzę, że rekomendacja nie była bezpodstawna. Naprawdę świetny lekarz, z indywidualnym podejściem do pacjenta i złotymi rękami. Polecam.

Przechodziłam u pani Olender dość popularny zabieg, mianowicie zabieg powiększenia piersi. Muszę przyznać, że długo szukałam odpowiedniego lekarza, wiadomo, że komplikacje po takim zabiegu, mogą być okropne. Znalazłam się u pani doktor przede wszystkim dzięki wielu pozytywnym opiniom na jej temat i teraz wiem, że był to najlepszy wybór z możliwych

Będę polecać panią Olender każdemu, kto zapyta mnie o dobrego chirurga plastycznego. Przede wszystkim pani doktor jest kompetentna z szerokim wachlarzem doświadczeń, co wzbudza do niej słuszne zaufanie. Stara się odpowiadać jak najdokładniej na każde pytania i uspokoić pacjentkę, że dobrze, że akurat tutaj się znalazła. Konsultacje w Katowicach pełne, nie pozostawiają niejasności, a sam zabieg w Żarkach Letnisko profesjonalny, więc efekty nie mogły być inne, jak te, które oczekiwałam.

Wydaje mi się, że naprawdę trafiłam w dobre ręce. Pani dr naprawdę konkretna i z dobrym podejściem do pacjenta. Wytłumaczyła wszystko przed zabiegiem, a zabieg wykonany naprawdę na najwyższym poziomie. Wygląda naturalnie.

Byłam pacjentką dr Olender całkiem niedawno. Jest to osoba, która wzbudza we mnie same pozytywne odczucia. Zna się na rzeczy, rzetelnie podchodzi do tematu. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Konsultacje przeprowadza kompleksowo, po których jest wszystko jasne. Efekty zabiegu są niezwykłe, nie mogę się na siebie na patrzeć. Ponad to zabieg przeprowadzony w klinice o bardzo wysokim standardzie z świetnym wyposażeniem.

Pełne zadowoleni z zabiegu u Pani dr Olender. Zdecydowanie fachowiec w swojej dziedzinie. Widać, że z pasją podchodzi do swojej pracy. 10/10 punktów.

Pani dr Olender przeprowadziła u mnie dwa zabiegi, powiększanie piersi i rekonstrukcję nosa. Dwie moje największe (chociaż dosłownie na pewno nie dotyczy to piersi;)) zmory do tego czasu. Nie zostałam hojnie obdarowana przez los piersiami, za to zbyt hojnie nosem:) Pani doktor sprawiła że w tym momencie wszystko jest takie, jakie powinno być. Jestem zadowolona. Chirurg godny polecenia.

O Pani dr Anne Olender można powiedzieć wiele. Przede wszystkim to, że jest właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu. Naprawdę wie, czego pacjent oczekuje i jak mu pomóc. Ja akurat miałam, może się wydawać błahy problem, jednak mi spędzał sen z powiek - odstające uszy, całe życie musiałam nosić rozpuszczone włosy, żeby jakoś to zakamuflować. Teraz już nie muszę, mam piękne uszy i mogę nosić koki :) A opiekę Pani dr oceniam na 5 punktów na 5 możliwych. Cen zabiegu też bardzo przystępna. W okolicy na pewno nie ma lepszego chirurga plastyka.