lekarz Anna Oleszkiewicz

Prowadziła moją ciążę, wszystko przebiegło bardzo dobrze, lekarz poświęciła mi dużo uwagi i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Poleacm.

z usg wynikało ze bedzie 99.9% dziewczynka gdzie bylam na ok 4 wizytach usg urodzil mi sie chlopczyk taki szok w zyciu nnie przezylam

z usg wynikało ze bedzie 99.9% dziewczynka gdzie bylam na ok 4 wizytach usg
urodzil mi sie chlopczyk
taki szok w zyciu nnie przezylam

Nie wypowiadam się jako pacjent, lecz jako mąż pacjentki. Pani Oleszkiewicz od początku prowadziła ciążę mojej żony, w Gołdapi. Traktowała nas z należytą uwagą i poświęceniem, informowała o wszystkim w miarę zrozumiale oraz udzielała porad, m.in. na temat żywienia podczas ciąży i o tym kiedy i jakie badania należy wykonać. Razem z żoną dzięki temu mieliśmy poczucie spokoju i bezpieczeństwa, i tak trwało już do końca. Poród odbył się w Sejnach, gdzie pani Ania otoczyła nas szczególną opieką. (Słyszałem, że w wyjątkowych sytuacjach nawet dowoziła pacjentkę 100 km z Gołdapi ...

Poród odbył się w Sejnach, gdzie pani Ania otoczyła nas szczególną opieką. (Słyszałem, że w wyjątkowych sytuacjach nawet dowoziła pacjentkę 100 km z Gołdapi do Sejn swoim samochodem).

Ciężko mi znaleźć jakiś negatywny aspekt, inni nasi znajomi, którzy mieli z nią do czynienia też raczej nie mieli nigdy problemów.

Supeer Lekarz. Miła i kompetentna młoda pani .

Supeer Lekarz. Miła i kompetentna młoda pani .

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gołdap"?

Adam Bida

Gołdap