dr n. med. Anna Orzechowska-Pawilojć

Endokrynolog

Dr Orzechowska-Pawilojć jest specjalistą w zakresie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując od 2001 roku pod nadzorem najlepszych specjalistów endokrynologii w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Zaburzeń Hemostazy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Poradni Endokrynologicznej Szpitala Św. Wojciecha w Gdańsku.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz autorką prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.
W 2005 roku zakończyła studia doktoranckie obroną pracy doktorskiej z dziedziny endokrynologii zatytułowanej „Homocysteina, witamina B12 i kwas foliowy w zaburzeniach funkcji tarczycy oraz uzyskaniu eutyreozy”.
Dr Orzechowska-Pawilojć specjalizuje się w leczeniu chorób tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, przysadki mózgowej i zaburzeń metabolicznych

Niestety myliłam się ta Pani wcale nie jest endokrynologiem to oszustwo pisać że nim jest skoro jest tylko zwykłym internistą.Unikać tej pseudo endokrynolog!!!!!!!!

Niestety myliłam się ta Pani wcale nie jest endokrynologiem to
oszustwo pisać że nim jest skoro jest tylko zwykłym internistą.Unikać tej
pseudo endokrynolog!!!!!!!!

Dwukrotnie sprawdzałam czy opinia dotyczy tej samej pani doktor. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt, jest to pierwszy lekarz który na obejrzenie mojego USG tarczycy poświęcił z 5minut, a nie 5 sek. Pani doktor pomogła w zwalczeniu niedoczynności ale również skierowała na badania związane z insulinoodpornością. Przez wcześniejsze lata leczenia nikt nie zwrócił uwagi na to, że cześć moich problemów zdrowotnych wynikać może właśnie z zaburzeń insuliny. Poleciłam innym osobą i z tego co wiem wszystkie kontynuują leczenie u pani doktor.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
KKatedra Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii
Jednorożca 46
80-299 Gdańsk

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk
LUX MED