lekarz Anna Osada-Bielec

Alergolog, Dermatolog

Dziadostwo, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. Szanowna Pani doktor nie odpowie na żadne inne pytanie które nie dotyczy tego co jest w skierowaniu, tajemnica państwowa, lekarska , zwał jak zwał, niczego się nie dowiesz. Pięć minut i po badaniu. Za miesiąc po wyniki. Pamiętajcie żebyście przyszli na wizytę punktualnie maź do godz 13 bo spóźnisz się 5 minut i po badaniu, pani doktor już nie ma. Gdzie jest ? Poszła, gdzie ? Poszła i tyle się dowiesz. Nie ważne , że ma pracować do 15, o 13 już jej nie ma i nie będzie. Ale jak chcesz się zarejestrować to poczekasz sobie z dwa miesiące, taki nawał pracy. I to tyle na temat tej placówki i Szanownej Pani Doktor. Jedna gwiazdka bo mniej się nie da.

120 zł za 3 minuty wizyty, nieuprzejma, z łaską podeszła do pseudo badania (na odległość, bo wirus) Na moje 'dziękuję że pani przyszła' usłyszałam, że powinnam, bo ma własne problemy 🤦‍♀️ Wstyd! Lekarz? Napewno nie z powołania! Jedyne co straciłam to 120 zł, bo była to najszybsza i najdroższa wizyta w moim życiu! NIE zyskałam nieczego, poza wątpliwościami! NIE POLECAM!!!

Miła, serdeczna, pogodna, pełen profesjonalizm w trakcie wizyty. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała. (nawet najgorsze głupoty) Otrzymałem pisemne zalecenie i plan leczenia. Aby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak Pani doktor.

Moja praca w Anglii była mocno uzależniona od mojego wyglądu zewnętrznego. Borykałam się z bardzo nieprzyjemnym i uciążliwym trądzikiem.Chodziłam po różnych „specjalistach”,którzy albo bezradnie rozkładali ręce,albo przepisywali preparaty,po zastosowaniu których problem nie znikał. Będąc prawie bliska załamania nerwowego, rozmawiając ze znajomą powiedziałam jej o swoim problemie.Właśnie ona poleciła mi panią doktor Annę Osadę-Bielec.Nie mając już nic do stracenia podjęłam ostatnią probę ,nie oczekując wiekszych rezultatów.Jakie było moje zdziwienie, jak po pierwszej mojej wizycie u pani Anny i zastosowaniu się do jej wskazowek i wybraniu lekarstw,które przepisała,mje problemy zaczęły powoli znikać.W przeciągu 1,5 tygodnia od rozpoczęcia leczenia moja twarz stała się prawie czysta, a po następnym tygodniu wszystko zniknęło!! Teraz pracuję w Angli,w dalszym ciągu stosuje się do wskazówek pani Anny i mam nadzieję że mój problem zniknął na zawsze.Wspanialy lekarz, najlepszy dermatolog i nauczyciel, bardzo cierpliwa, mila i kompetentna Pani Doktor. Polecam w 100%

Polecam pania Annę. trafna diagnoza, dobre podejscie i co najwazniejsze zadawalajace efekty jak na krotki czas leczenia. Polecam bardzo.

Lekarz bardzo dobrze wykonujący swoją pracę. Dba o pacjenta. Zero problemów z leczeniem. Wszystko tak, jak przystało na etykę lekarską. Gabinet położony w dogodnym miejscu. Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodząca do pacjenta. Gorąco polecam.

Cudowny, dobry człowiek, kompetentna i skromna zarazem. Nie znam lepszej lekarki . Wspaniałe podejście do pacjentów.

Bardzo dobry lekarz. Z sercem i z zaangazowaniem podchodzi do pacjenta. Polecam bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę świetny lekarz, leczę się u niej 3 rok i nie zamienię jej na innego, jest osobą bardzo uczciwą, jest dostępna prawie 24 godziny na dobę, który lekarz tak sobie pozwoli

Bardzo dobry lekarz, bardzo dobry człowiek, gdy wychodzę od niej z gabinetu, gdy porozmawiam z nią o moich problemach, jestem naładowany pozytywną energią.