lekarz Anna Pająk

Magda

30.01.2017

Profesjonalna a przy tym bardzo miła, poświęciła mi dużo czasu mimo że ma bardzo dużo pacjentek. Zdecydowanie godna polecenia!

anonim

10.03.2014

Byłam pacjęntka Pani doktor, kiedy dowiedziała się, że jestem w ciąży dostałam krwawienia, poszłam do niej do gabinetu a ona powiedziała, że nie przyjmie mnie bo ma zapisane pacjentki. szok...tyle miesięcy chodziłam do niej, przyszłam przerażona bo zaczełam krwawić a jedną ciąże juz poroniłam, Pani doktor nic....niewzruszona co za lekarz nigdy więcej... nie liczy się pacjent tylko kasa

Anonim

14.04.2013

Z POWOLANA PANI DOKTOR,SZACUNEK DLA NIEJ

Z POWOLANA PANI DOKTOR,SZACUNEK DLA NIEJ

strateg3 agunia1990

17.07.2012

Pani doktor udaje wielce mila co to nie ona, w gabinecie mnóstwo fotografii maluszków (sposob na przyciagniecie kobiety) bylam u niej od pierwszej wizyty w ciazy kobieta fantastyczna mila , poswiecila czas, bardzo bylam pod wrazeniem , mysle pierwszy lekarz ktory tak mnie traktuje, otoz do czasu, w 7mc mialam wymioty trafilam do sanoka na oddzial przyszla doktor pajak na wizyte z lekarzami, zobaczyla mnie i poprostu wyszla babka z sali, mysle ok miala tel, idzie pozniej korytarzem totalna zlewka ani dziendobry nie odpowiedziala kilka razy mnie widziala i nic a bylam jej klientka i co tylko kase stracilam , od razu zmienilam lekarza. dowiedzialam sie ze nie ja pierwsza zostalam tak wyciulana. to tyle

Anonim

29.05.2012

W 6tym miesiącu ciąży przeniosłam się do Sanoka z innego miasta, do pani doktor poszłam z polecenia koleżanki. Bardzo konkretnie podeszła do mnie, wszystkie wcześniejsze badania dokładnie przejrzała, sprawdziła. Poświęcała mi bardzo dużo czasu już od pierwszej wizyty. Uważam, że jest bardzo dobra, polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sanok"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

ulica 3-go Maja 65
Jarosław

Grzegorz Stabryła

Brzozów
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1

Wojciech Mogilany