lekarz Anna Pajdowska

Wenerolog, Dermatolog

Bardzo polecam. Leczyłem się na trądzik i naprawdę widać efekty. Jestem po leczeniu przez Axotret i mogę powiedzieć że skóra wygląda jak nowa. Bardzo profesjonalne podejście do leczenia ze strony Pani doktor

Byłem u Pani doktor z 5 letnim synem. Leczenie kurzajki. Fachowe podejście, spokój i efektywne i szybkie leczenie. Profesjonalny dobór maści. Polecam serdecznie.

Bardzo dobry lekarz z bardzo dużą wiedzą . Pani doktor sympatyczna z miłym podejściem do pacjenta. Polecam

Od ok. trzech lat borykałem się z różnego rodzaju dolegliwościami, bóle stawów, osłabienie, zmiany skórne... byłem u wielu lekarzy, w końcu padło podejrzenie tocznia, poważnej choroby z którą zostałem sam, bo nikt nie skierował mnie do szpitala w celu diagnostyki. W końcu trafiłem do Pani dr Pajdowskiej, która jako jedyna bardzo rzeczowo podeszła do sprawy. Dzięki Pani dr szybko znalazłem się w szpitalu specjalistycznym, gdzie ostatecznie po kilku latach występowania różnych objawów, badania potwierdziły wstępną diagnozę - toczeń rumieniowaty układowy. Dzisiaj wiem jedno - gdyby wszyscy lekarze traktowali swoich pacjentów z takim zaangażowaniem jak Pani dr Pajdowska, to mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia na świecie. Przesympatyczna osoba, bardzo rzeczowa, pomocna, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości, odpowiedzieć na wszystkie pytania. Moja choroba jest nieuleczalna, ale dzięki Pani dr w końcu została wykryta i można spróbować zahamować jej rozwój. Ogromne podziękowania za cudowne podejście do pacjenta!!!

Bardzo polecam. Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna a leczenie skuteczne. Zawsze znalazła dla mnie czas w dość krótkim czasie wyleczyła mnie z uciążliwego trądziku tłumacząc mi każdy etap leczenia.

Jestem pacjentem pani doktor od kilku lat. Dzięki jej pomocy udało mi się zwalczyć różne schorzenia. Bardzo polecam panią doktor osobom borykającym się z trądzikiem. Sam miałem z tym duży problem, a antybiotyki nie dawały oczekiwanego rezultatu. W końcu postanowiliśmy zastosować leczenie izotretynoiną. Pod opieką pani doktor udało mi się kompletnie wyeliminować problem trądziku. Podczas stosowania leku występowały drobne efekty uboczne, przed czym pani Pajdowska przestrzegała, ale nie były one bardzo irytujące, a co najważniejsze po skończeniu leczenia ustały i zniknęły tak jak trądzik. Szczerze polecam panią doktor, ponieważ dzięki niej skutecznie pozbyłem się tego irytującego schorzenia.

Bardzo dobry lekarz jako jedyny pomógł mi wyleczyć łysienie plackowate , osoba ta jest bardzo uprzejma i podchodzi profesjonalnie do tematu bardzo polecam

Od dwóch lat jestem pacjentką Pani doktor. Dzięki Pani doktor zostałam skierowana do szpitala w Poznaniu. Leczenie jest skuteczne, chodzę co jakiś czas na kontrolę. Jak na razie wszystko jest w porządku. Poświęciła mi dużo czasu i uwagi. Pani doktor jest warta polecenia. Doktor Anna Pajdowska, jest to wspaniały lekarz, jest to po prostu ANIOŁ. Czesława Sz. z Jarocina

Od kilku lat borykałem się z kurzajkami. Pojawiało się ich coraz więcej, a preparaty apteczne, które stosowałem nie pomagały. W końcu trafiłem do pani doktor Anny Pajdowskiej i wszystkie brodawki zostały usunięte. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia.

Trafiłam do doktor Pajdowskiej z zaawanasowaną grzybicą ziarnistą, która wystąpila u mojego syna. Poprzedni lekarze leczyli na chybił trafił nie wiedząc co leczą przez co stan sie pogarszał. Pani doktor z miejsca wysłała syna na specjalistyczne badania dzieki czumu zdiagnzowano grzybice i mimo dosc długotrwalego leczenia zakończone zostało sukcesem. Zawdzięczamy to doktor Pajdowskiej , która okazala sie konkretnym i zdecydowanym lekarzem. Polecam.