mgr Anna Paleczek

Lekarz rodzinny

Świetn lekarz, profesjonalista. Odkąd wróciła do Obornik SL znów wszyscy się do niej przepisalismy. Jestem pod wrażeniem z jaką pewnością nacięła ropień mojemu mężowi, nie odsyłając do żadnej poradni... Prawdziwy lekarz z powołania

Absolutnie wszystkim odradzam wizytę u tej Pani mgr. Widać dużo jeszcze nauki przed Nią, przede wszystkim życzliwości i empatii, mojej Pani dr nie było więc skorzystałam z Jej usług, jednakże był to mój największy błąd. Moje nienarodzone dziecko nazwała "pasożytem", "intruzem" w moim ciele, brak głosu, i potworny ból gardła - zbagatelizowała, że w ciągu 7 dni powinno przejść, nie poleciła leków do ssania, bo niby żadnych nie można ciężarnym :( więc wizyta u Niej nadszarpnęła dodatkowo moje zdrowie zarówno fizyczne (wyczekiwanie w poczekalni na przyjęcie) jak i psychiczne, podobno tak ważne w okresie ciąży, no ale widać Pani mgr tego jeszcze nie nauczyli, albo nie była rada przysposobić sobie wiedzy jak postępować z pacjentem.

Profesjonalista pod każdym względem. Od kiedy P. Doktor postawiła mi trafne rozpoznanie leczę tam cala rodzinę.nie zawiodłam sie na jej poradach i leczeniu.polecam.Tłumaczy zadawane pytania,wszystko wyjaśnia.Przemiła osoba-polecam z całego serca! Bożena

Bożena

Bardzo dobry lekarz Pracę wykonuje z charyzmą i poszanowaniem Jestem zadowolony z jej wizyty wyleczyła mnie z hemoroidów i skierowała mnie na wycięcie tłuszczaków Na hemoroidy cierpiałem od lat Ps. pragnę wspomnieć że jest do tego bardzo urocza i ma ciepły głos Pozdrawiam tego lekarza

Pozdrawiam tego lekarza

Pani dr jest sympatyczną młodą osobą , poświęciła mi swój czas po godzinach przyjęć. To dobry lekarz a do tego ma niezłe podejście psychologiczne.Polecam

Bardzo dobra lekarka,trafna diagnoza potwierdzona badaniami.Polecam

Bardzo dobra lekarka,trafna diagnoza potwierdzona badaniami.Polecam

Przemiła, serdeczna, młoda lekarka. Odkąd pojawiła się w przychodni jestem jej stałym pacjentem. Szeroko tłumaczy problem zdrowotny, przepisuje suteczne leki. Polecam

Polecam Panią dr Paleczek jest sympatyczna , życzliwa godna zaufania. Trafnie postawiła diagnozę mojej mamie, dzięki temu jest już po udanej operacji. Gorąco polecam. Pacjentka z Prusic

Pacjentka z Prusic

JAK NAJBARDZIEJ GODNA POLECENIA. KOMPETENTNA, PRZEMIŁA, WYROZUMIAŁA. POŚWIĘCA PACJENTOWI TYLE UWAGI NA ILE JEST ONA POTRZEBNA. JEŻELI KOMUŚ NIE ODPOWIADA PRZEZNACZONY DLA NIEGO CZAS , MOŻE UDAĆ SIĘ DO INNEGO LEKARZA I ZAMIAST ROZMAWIAĆ O TYM CO WAŻNE, MOŻE POPLOTKOWAĆ O POGODZIE. JEST MŁODĄ ALE ZDECYDOWANIE ZNAJĄCĄ SIĘ NA TYM CO ROBI KOBIETĄ. P O L E C A M !!!!

JAK NAJBARDZIEJ GODNA POLECENIA.
KOMPETENTNA, PRZEMIŁA, WYROZUMIAŁA.
POŚWIĘCA PACJENTOWI TYLE UWAGI NA ILE JEST ONA POTRZEBNA.
JEST MŁODĄ ALE ZDECYDOWANIE ZNAJĄCĄ SIĘ NA TYM CO ROBI KOBIETĄ.
P O L E C A M !!!!

Pani doktor przede wszystkim trafnie i szybko kierunkuje leczenie. Postawiła mi przypuszczalną diagnozę już przy pierwszej wizycie i badania potwierdziły ją. Konkretna, godna zaufania.