dr n. med. Anna Pankowska

Pulmonolog

Pierwszy raz trafiłam do Pani doktor gdy córka była maluteńka. Leczymy się u Pani doktor od prawie 2 lat. Pobyt na oddziale był wręcz wspaniały, opieka Pani doktor nie do porównania z niczym. Ufam Pani doktor jak żadnemu innemu lekarzowi, polecam każdemu. Gdyby tylko było mnie stać na częste wizyty bywała bym kiedy tylko potrzebuję. Nie znam bardziej kompetentnego lekarza od Pani doktor, czuje sie bezpiecznie kiedy wiem że Pani doktor jest. Nie wspomnę już o tym że Pani doktor nie raz "uratowała nam życie" - DZIĘKUJĘ.

Pani Doktor Pankowska,jest wspaniałym lekarzem dzieki Niej mój syn żyje i może sie cieszyć i bawić tak jak inne zdrowe dzieci.Pani doktor zawsze ma czas nawet swój prywatny aby poświęcić dziecku,jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową ze strony Pani doktor.Bardzo pozdrawiam Panią doktor.Magdalena Chudobińska w raz synem Patrykiem Chudobińskim Dziękujemy

Jak najbardziej mogę polecić Panią doktor :) Bardzo miła,ciepła, uprzejma, kompetentna. Po prywatnej wizycie wylądowałam z dwoma synami w szpitalu w Łagiewnikach. Dzieci zostały poddane kompleksowym badaniom. U starszego(5 lat) wykryto mykoplazmę.U młodszego (2,5 roku) nie wykryto nic, mimo ze miał katar od kilku dobrych miesięcy.Pani doktor podpowiedziała ze u niektórych dzieci to od rosnących ząbków. Potwierdziło się to wraz z wyjściem wszystkich zębów :) Podpowiedziała również co stosować w jakich dolegliwościach żeby uniknąć antybiotyków. POLECAM !!!!!

Pani doktor jest bardzo dokładna w badaniu i omawianiu choroby jak równiez leczeniu,mieliśmy trzech synów z zapaleniem płuc w tym jednego z zaostrzeniem astmy w szpitalu lezeli razem na jednej sali i pani doktor do każdego podchodziła indywidualnie i omawiała konkretne wyniki badań

Polecam wszystkim, którym zależy na lekarzu, który jest prawdziwym fachowcem, wie co robi i umie wyprowadzić na prostą nawet baaardzo skomplikowane przypadki. Mam ogromne zaufanie do Pani doktor i jestem szczęśliwa, że moje dzieci trafiły pod jej opiekę. Nic dodać, nic ująć.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Przychodnia
Złotno 34