dr n. med. Anna Pankowska

Pulmonolog

Nigdy w życiu, żadnemu lekarzowi nie napisałam opinii, jednak nigdy też na swojej drodze nie spotkałam tak konkretnego lekarza a odkąd córka zaczęła chorować zwiedziłyśmy w poszukiwaniu pomocy nie jeden gabinet lekarski. Pani Dr. jest kobietą o złotym sercu i dla mnie tacy ludzie powinni mieć dożywotnie miejsce na tej planecie bo jestem pewna, że nie jednemu człowiekowi uratowała życie. Po prostu ogroooomny szacunek z mojej strony za to co Pani robi dla innych 🫶 👏 Cudowny lekarz z powołania, który ewidentnie chce pomóc dziecku. Mimo, że mam do miejsca ...

Mimo, że mam do miejsca gdzie odbywa się wizyta ok godziny drogi, nawigacja mnie pociągnęła tak, że jechałam z córką 2,5 godz - wizyta była zaplanowana na godz 17:00 a do gabinetu weszłyśmy po 18, dzwoniłam parę razy informując o sytuacji będąc pewna, że wizyta po prostu się nie odbędzie bo szczerze ? Który lekarz bądź lekarka po takim czasie spóźnienia przyjęła by pacjenta ? Wydawało mi się, że żadna, myślami zakręcałam do domu choć bardzo mi zależało na wizycie - jakbym czuła, że to jedyny lekarz, który może pomóc mojej córce. Pani doktor wykazała się bardzo dużą wyrozumiałością od samego początku na dodatek- kazała się nie spieszyć i na spokojnie jechać, niczym się się przejmować - wizyta się odbędzie- miód na moje uszy i ulga jak nie wiem co.
Przechodząc do tematu córki odkąd skończyła 10 miesięcy dosłownie co tydz, maksymalnie dwa lekarze z przychodni przepisywali jej antybiotyk, tyle ile przyjęła antybiotyków i przeróżnych leków, to była istna masakra - myślę, że nie ma leku dla dzieci jakiego nie mam w swojej domowej apteczce- nazbierało się ich naprawdę sporo przez te 4 lata. Córka przechodziła co chwilę zapalenia płuc i oskrzeli, ostre zapalenia krtani- wszystkie choroby nawracały bardzo szybko. Do przedszkola chodziła maksymalnie 3 dni i od nowa to samo. Szukałam pomocy gdzie tylko mogłam, jednak bezskutecznie- aż do czasu jak ktoś polecił mi Dr. Pankowską, przez telefon kazała zabrać na wizytę wszystkie wypisy ze szpitala córki, listę leków jakie córka przyjmowała przez ten cały czas- wszystkie badania miałam posegregowane w foliówkach z opisami (pisze to dlatego, żeby inni wiedzieli że wcale nie szukałam każdego z nich pół godz i dlatego tyle trwała wizyta- bo zapomniałam dodać, że wizyta trwała naprawdę ok godz czasu, Pani Doktor analizowała dosłownie każde badanie sama, nie czytała tylko podsumowań ze szpitala, tłumaczyła mi wszystko o każdym jednym przyjmowanym leku przez córkę, naprawdę zadawałam sporo pytań i na każde dostałam wyczerpująca odpowiedź, dowiedziałam się bardzo dużo o wszystkich lekach jakie córka przyjmowała i powiem Wam wszystkim, że byłam w dużym szoku. Kochani kończąc tą myślę wyczerpująca opinie - nie bójcie się szukać pomocy kiedy czujecie, że coś jest nie tak i nigdy nie dajcie sobie wmówić, że jako młode mamy jesteście przewrażliwione. Pierwszy raz wychodząc od lekarza czułam spokój, że w końcu coś się ruszyło♥️ dziękuję Pani doktor z całego serca!!!♥️

Pierwszy raz trafiłam do Pani doktor gdy córka była maluteńka. Leczymy się u Pani doktor od prawie 2 lat. Pobyt na oddziale był wręcz wspaniały, opieka Pani doktor nie do porównania z niczym. Ufam Pani doktor jak żadnemu innemu lekarzowi, polecam każdemu. Gdyby tylko było mnie stać na częste wizyty bywała bym kiedy tylko potrzebuję. Nie znam bardziej kompetentnego lekarza od Pani doktor, czuje sie bezpiecznie kiedy wiem że Pani doktor jest. Nie wspomnę już o tym że Pani doktor nie raz "uratowała nam życie" - DZIĘKUJĘ.

Pani Doktor Pankowska,jest wspaniałym lekarzem dzieki Niej mój syn żyje i może sie cieszyć i bawić tak jak inne zdrowe dzieci.Pani doktor zawsze ma czas nawet swój prywatny aby poświęcić dziecku,jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową ze strony Pani doktor.Bardzo pozdrawiam Panią doktor.Magdalena Chudobińska w raz synem Patrykiem Chudobińskim Dziękujemy

Jak najbardziej mogę polecić Panią doktor :) Bardzo miła,ciepła, uprzejma, kompetentna. Po prywatnej wizycie wylądowałam z dwoma synami w szpitalu w Łagiewnikach. Dzieci zostały poddane kompleksowym badaniom. U starszego(5 lat) wykryto mykoplazmę.U młodszego (2,5 roku) nie wykryto nic, mimo ze miał katar od kilku dobrych miesięcy.Pani doktor podpowiedziała ze u niektórych dzieci to od rosnących ząbków. Potwierdziło się to wraz z wyjściem wszystkich zębów :) Podpowiedziała również co stosować w jakich dolegliwościach żeby uniknąć antybiotyków. POLECAM !!!!!

Pani doktor jest bardzo dokładna w badaniu i omawianiu choroby jak równiez leczeniu,mieliśmy trzech synów z zapaleniem płuc w tym jednego z zaostrzeniem astmy w szpitalu lezeli razem na jednej sali i pani doktor do każdego podchodziła indywidualnie i omawiała konkretne wyniki badań

Polecam wszystkim, którym zależy na lekarzu, który jest prawdziwym fachowcem, wie co robi i umie wyprowadzić na prostą nawet baaardzo skomplikowane przypadki. Mam ogromne zaufanie do Pani doktor i jestem szczęśliwa, że moje dzieci trafiły pod jej opiekę. Nic dodać, nic ująć.

Kompetentna Pani doktor, szczerze polecam.

Kompetentna Pani doktor, szczerze polecam.

Lekarz jak najbardziej w porządku mogę polecic kazdemu!!!!

Lekarz jak najbardziej w porządku mogę polecic kazdemu!!!!

Mój roczny synek był leczony w jednym z łódzkich szpitali nie dawali sobie rady z jego chorobą miał zapalenie płuc, oskrzeli, gardła i ucha środkowego... pojechałam do szpitala w którym leczy Pani dr Pankowska w Łagiewnikach i ona mi wyleczyła synka teraz synek ma 4latka i już tak nie choruję. POLECAM świetny specjalista z powołania :)

cóż.wizyta u pani doktor może być ,natomiast jej mąż , który przyjmuje zapisy na wizyty "TRAGEDNIA".bardzo nieuprzejmy pan, ale bardzo kochający swoją żonę .pani dr może zajmuje się "jakimiś"przypadkami , które są bliske dla niej .inne osoby to już nie.byłam u niej dwa razy i mnie olała.BARDZO NIE POLECAM TAM WIZYTY .!!!!!!!!!