lekarz Anna Paszkiewicz

pani Paszkiewicz jest najlepszą okulistką w Stalowej Woli, bardzo miła, skutecznie leczy choroby oczu i nie bierze dużo za wizytę, a wizyta kontrolna jest zawsze bezpłatna.

Jestem już emerytem, lecz tak przyjaznego lekarza dla pacjenta jeszcze nie spotkałem. Słowa uznania i wielkiego szacunku.

Polecam.Pani dr spełnia na 5 wszystkie pytania zawarte w ankiecie.

Polecam.Pani dr spełnia na 5 wszystkie pytania zawarte w ankiecie.

"Znam" Panią Paszkiewicz od 30 lat,dla tak wybitnego fachowca skala ocen powinna kończyć się na dziesiątkach.

ta starsza pani wzbudzila moje zaufanie, w naglym wypadku przyjela prywatnie poza obrebem gabinetu okulistycznego oraz w dniu wolnym od pracy bez zadnych kosztow,pomagajac w zaistnialym problemie zwiazanym z choroba oczu.