lekarz Anna Patkowska

Internista, Reumatolog

Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!

Ponownie potwierdzam wielka kompetencje,uprzejmosc i traktowanie pacjeta po ludzku i z poteznym zaangazowaniem.Niesamowity lekarz i czlowiek.Powiem krotko najlepszy lekarz w Jeleniej Gorze.Polecam....szczegolnie innym lekarzom,by pobierali u Pani Doktor nauki z dziedziny:kompetencji,kultury,wiedzy a przede wszystkim podejscia do Pacjeta.Dziekuje losowi,ze mnie kretymi drogami zaprowadzil do tak wspanialego lekarza.Pacjetka Bozena J

Pani Doktor Anna Patkowska jest lekarzem godnym polecenia. Każdemu życzę tak profesjonalnego, kompetentnego i troszczącego się o pacjenta lekarza.

Pani Doktor Anna Patkowska z bardzo dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, nie traktuje go powierzchownie. Potrafi dostrzec to, czego inni lekarze nie zauważali. Diagnozowanie choroby na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!

Lekarz który wypisuje receptę powinien wiedzieć,ze lek jest refundowany !Koszt leku 4zł a nie 120zł na recepcie pełnopłatnej ! Uprzejmością i zagadaniem pacjenta nie wyleczy się go z choroby! NIE POLECAM !

NIE POLECAM !

Wciąż poszukujesz "Internista Jelenia Góra"?

Wiłkomirskiego 15
58-506 Jelenia Góra

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra
Wrocławska 8