Anna Pawełczak-Bałata

Psychoterapeuta

Zaczynałem terapię z dużymi obawami i wstydem, cholernie się cieszę, że trafiłem do Pani Anny. Jestem pewien, że terapia przyniesie duże zmiany w moim życiu. Niezdecydowanym polecam Panią Annę, człowiek od razu czuje, że zna się na rzeczy, zresztą potwierdza to jej wykształcenie - specjalizacja kliniczna i certyfikat.

ja niestety kończę już kilkuletnią terapię i przygotowuję się na sesjach do tej zmiany.Nie umiem nawet słowami opisać tego, co się stało i jak dokładnie to się stało.W każdym razie efekt przerósł moje najodważniejsze oczekiwania.Jestem szczęśliwym człowiekiem co nie znaczy,że bez problemów.Rozumiem siebie i innych.Mogę myśleć i czuć bez większych zakłóceń.A na początku, przed terapią to była makabra.Mam wielką wielką wdzięczność dla Pani Anny i innych psychoterapeutów za to, co dla nas robią.Polecam Panią Doktor każdemu, kto cierpi i chce zmiany.

Trafiłam do Pani Ani z polecenia znajomej. Wówczas było ze mną bardzo kiepsko, byłam na zwolnieniu, nie mogłam się zmotywować do pracy,zastanawiałam się nad wizytą u psychiatry, lecz najzwyczajniej w świecie się wstydziłam. Nie bardzo wiedziałam czego oczekiwać od psychoterapeuty, pamiętam, że podczas pierwszej wizyty nieustannie mówiłam, mówiłam jakbym chciała wylać wszystko z siebie...Po kilku miesiącach terapii z czystym sumieniem mogę polecić Panią Anię jako znakomitą specjalistkę, owszem trzeba sporo wysiłku, czasem wzbudzała we mnie złość, poirytowanie, lecz potrafi to wszystko niesamowicie wykorzystać na sesjach, z każdej konfliktowej sytuacji pomaga mi wyciągnąć wnioski, pokazuje rzeczy o których nie miałam zielonego pojęcia, widzę teraz swoje motywacje. Coraz lepiej radzę sobie w relacjach i zyskuję zdrową pewność siebie.

Poszłam do Pani Doktor własnie ufając temu rankingowi lekarzy, ale widzocznie albo ja się na niej nie wyznałam, albo sama pisała pozytywne komentarze na swój temat. Przyszłam na wizytę 20 minut przed czasem, na to Pani Doktor kazała mi wyjść z POCZEKALNI i przyjść przed samą wizytą! Nie rozumiem tego. Poza tym pod koniec wizyty, która trwała idealnie 50 minut przerywała mi informując, że zostało jeszcze 15 min, zostało jeszcze 5 min, zostały jeszcze 2 min. Mówiła, że nie bardzo ma czas, pomimo, że nikt później nie czekał. Gdy się zbierałam stała już z portfelem w ręce! Widać, że chodzi jej tylko o pieniądze, a nie dobro pacjenta. Sama pytała czego od niej oczekuje, na to ja POMOCY, ale wątpie, żebym jej uzyskała właśnie u niej. Mówienie komuś obcemu o swoich problemach wcale nie jest łatwe, a tu takie rozczarowanie. Pani Doktor była dość obojętna w stosunku do moich problemów i dolegliwości. Nie polecam wizyty u tego lekarza, lepiej już chyba poszukać psychologa lub psychoterapeuty w NFZ. Może bardziej pomogą i przy okazji nie oskubią z pieniędzy.

Uporządkowana,spokojna,ma się poczucie,że wie,co robi.Efekty są-objawy, które dawały w ... ustąpiły.Polecam.Dobra inwestycja.

Powiem tyle-wspaniała psychoterapeutka.Niestrudzenie pomaga mi w moich cierpieniach.Czasem jej słowa zwalają mnie z nóg i nic nie rozumiem, ale potem dzieje się coś dobrego.Nie wiem jak to działa ale wiem ,że jest skuteczne.Moja rada-mówić wszystko co sie myśli i czuje i założyć, że choć będzie trudno to się opłaci:=-)

Super psychoterapeutka.Po pierwsze niesamowicie inteligentna i oczytana-można to zobaczyć w każdej rozmowie a po drugie chyba robi to z pasji i zamiłowania.Kto inny słuchałby i użerałby się z taką ilością różnych ludzi.Moja terapeutka sprawiła, że Jej zaufałam i powierzyłam wszystkie swoje sekrety.Jest dla mnie teraz wszystkim równocześnie matka, ojcem, mistrzem i opiekunem.Dopiero teraz wiem, co to jest relacja i czuję ją.Terapia to moje największe szczęście aktualnie-ale wierzę, że kiedyś pożegnam Panią Anię i pójdę w świat.Czego życzę wszystkim pacjentom:-)))

Bardzo dobra terapeutka!!!Z czystym sercem polecam ja wszystkim, którzy pytają i tym którzy nie pytają.Chodzę już długo, miałam okresy zwątpienia ale o tym wszystkim mogłam porozmawiać.Warto mówić o wszystkich wątpliwościach i złościach...To pomaga mieć lepszy kontakt.Polecam, bo nie ma innej drogi leczenia osobowości...Pozdrawiam.

Genialna psychoterapeutka!!!Nie wierzyłam w taką metodę leczenia ale okazało się, że to JEDYNA METODA!!!Chodzę rok, czasem jest tak ciężko,że ledwo żyję, ale CZUJĘ SIĘ Silniejsza i żyje mi się o wiele lepiej.Poza tym że to terapeutka z gatunku nie dających rad, co mnie czasem złościło-to jest po prostu dobrym człowiekiem i czuje się, że jej zależy a nie chodzi o kasę!!!Polecam wszystkim cierpiącym i nie tylko:-)

Rewelacyjna psychoterapeutka!!!Byłem wcześniej u 3 terapeutów, alez nikim nie wytrzymałem długo...Pełen profesjonalizm i wielka uczciwość!!!