lekarz Anna Pelc

Miła i kompetentna,świetna lekarka,która zawsze znajdzie czas dla pacjenta,nigdy nie odmawia przyjęcia.

świetny lekarz,leczy moje dzieci od 11 lat ,zawsze z powodzeniem,cechuje ją spokój ,który przenosi na rodziców:)ma troje własnych dzieci co w przypadku pediatry jest plusem

Moja córka jest pacjentką Pani dr Pelc od małego.Pani dr jest rozsądnym lekarzem-ani nie przesadza z ilością przepisywanych leków,ani nie lekceważy objawów.Spokój,zrównoważenie i miły,ciepły stosunek do dzieci.Polecam

MOJE DZIECI PANI DOKTOR LECZY JUŻ OD 12 LAT. ŚWIETNY GODNY POLECENIA PEDIATRA , BARDZO MIŁA I KONKRETNA.

MOJE DZIECI PANI DOKTOR LECZY JUŻ OD 12 LAT.
ŚWIETNY GODNY POLECENIA PEDIATRA , BARDZO MIŁA I KONKRETNA.

Mój syn od 7 lat jest pacjentem pani doktor. Zawsze mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Nawet w niedzielę, dzwoniąc na jej prywatny numer telefonu. Zawsze, z cierpliwością tłumaczy rodzicom(czasem rozhisteryzowanym)co mozna zrobić i co się dzieje, czujnie przypatruje się objawom choroby. Często nawet na wyrost, aby tylko czegoś nie pominąć. Nie robi problemu ze skierowaniami do specjalistów i badaniami. Nie próbuje leczyć chorób, które należą do kompetencji specjalisty.

Lekarka bardzo przyjaźnie nastawiona do dzieci i ich rodziców. Ma ogromną wiedzę i z wielkim szacunkiem podchodzi do najmniejszego nawet problemu. Zawsze delikatna, nie tylko dla najmniejszych pacjentów. Lekarz z powołania. Szczerze polecam.

Bardzo dobra lekarka godna polecenia pozytywnie nastawiona do dzieci.

Bardzo dobra lekarka godna polecenia pozytywnie nastawiona do dzieci.