lekarz Anna Piątkiewicz-Faryna

Godna polecenia,warta wszystkich pieniędzy jak dla mnie doskonała i znajaca się na swojej robocie Pani Doktor.wszystko tłumaczy,ma dobre podejście do dzieci,przyjeżdża na wizyty domowe.

Świetny,cudowny,idealny lekarz.Polecam Panią Doktor!

Świetny,cudowny,idealny lekarz.Polecam Panią Doktor!

świtna pani doktor, będąc dzieckiem leczyla mnie od 9mies. życia i pomimo iz ukończyłam juz 18 lat, nadal czasami zdaża mi się korzystać z jej usług, tyle że prywatnych. Pani doktor posiada świetne podejście do dzieci, jest bardzo miła i sympatyczna. Zawsze stawia dobre diagnozy i dobiera odpowiednie leki. Gorąco polecam :)

Wprawdzie nie udało mi się dowiedzieć co jest główną przyczyną choroby mojej córki ale jestem przekonany, że nie wynikało to z braku kompetencji pani doktor lecz z braku dostępu od odpowiedniego sprzętu i prawdopodobnie zaniechań lub błędnych diagnoz stawianych przez poprzednich lekarzy co doprowadziło do wykształcenia choroby, której przyczyna jest teraz trudniejsza do określenia.

Bardzo dobra lekarka.Doświadczona,kompetentna,wbrew temu co niektórzy sądzą i piszą komunikatywna.Polecam wszystkim,nie zdarzyło się jeszcze,aby jej diagnoza była nietrafiona a leki i leczenie źle dobrane.

takich lekarzy nam potrzeba polecam wszystkim

takich lekarzy nam potrzeba polecam wszystkim

nie zgadzam sie z poprzednikiem, dr jest bardzo kompetentna i stawia dobre diagnozy, pracuje w Szpitalu Żeromskiego i jak najbardziej ma podejście do dzieci.

Lekarz pediatra który patrzy na dziecko ale go nie widzi. Nie tworzy żadnych relacji z dzieckiem, tak jakby było ono jedynie zepsutym przedmiotem, który należy naprawić. Diagnozuje w zasadzie tylko na podstawie wyników badań i relacji rodziców. Posiada ogromną wiedzę, jednak porażający jest lęk tej doktor przed dziećmi. W kontakcie z dorosłymi pani doktor jest bardzo uprzejma, choć oszczędna w słowach.