lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

Byłam wcześniej u kilku ginekologów, ale Piekarz okazała się być najmniej delikatną z nich wszystkich. Pomimo niewielkiej infekcji bakteryjnej (wiadomo, że wtedy badanie palpacyjne nie jest rajem)siedziałam na fotelu chyba z 15 minut zwijając się z bólu. Pani doktor nie wiedziała co zrobić, patrząc na mnie wielkimi oczyma. Stwierdziła przodozgięcie macicy (co jest naturalnym stanem fizjologicznym, a tyłozgięcia nie miałam nigdy sygnalizowanego). Wydawała się także być dosyć nieobyta w kontakcie z pacjentką i niepewna wykonywanych badań, ruchów, przepisywanych recept. Generalnie - nic specjalnego.

Do pani ginekolog chodzę dopiero od tygodnia prywatnie na Żelaznej 1. Widać miałam szczęście, gdyż nie znałam opinii o tej pani i jest to pierwsza pani ginekolog do której chciałam chodzić systematycznie. Nie śpieszy się, widać, że podchodzi do sprawy poważnie. Niestety minusem jest może tylko koszt wizyty. Pierwsza 180 zł (bez cytologii), ale następna już po 80 zł. POLECAM:)

PANI ANIA JEST LEKARZEM Z POWOLANIA I DRUGIEJ DOKTOR NIE MA W TYCHACH JEST ZDECYDOWANIE NAJ LEPSZA.POLECAM!!!!

Pani Doktor obecnie prowadzi moją ciążę. Zdecydowanie mogę ja polecić. Naprawde wizyta u Pani Ani to sama przyjemność. Delkatna, konkretna no jedym słowem mówiąc lekarz z powołania :) POLECAM W 100%

Świetna lekarka, konkretna, miła, sympatyczna,rzetelna- lekarz z prawdziwym powołaniem. Pani Ania prowadziła moją ciążę. Jest bez zarzutu dorą i fachową lekarka. Polecam ją wszystkim kobietom.

Wciąż poszukujesz "Internista Tychy"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita