lekarz Anna Piotrowska-Świrszcz

Endokrynolog

Nie podpisuję się po opiniami.Trafiłam do pani doktor na poczatku mojej choroby . Przed dwa lata leczenia nie skierowała na odpowiednie badania poza TSH. Po dwóch latarch kiedy trafiłam do innego lkearza okazało się że podstawowym badaneim jest USG które wykryło 2 cm guza .Olewająca

Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem, ale również cudownym człowiekiem. Trafiłam do niej z zapaleniem tarczycy, mój stan był opłakany, sposób w jaki się mną zajęła, życzliwość, oddanie i poświecenie, a przede wszystkim zainteresowanie sprawiły że po bardzo długim leczeniu nie ma u mnie śladu przebytej choroby. Będę wdzięczna do końca życia tej drobnej, cudownej kobiecie i zawsze polecam ją innym znajomym.

Znakomity specjalista. Doskonale pamięta swoich pacjentów i ich dolegliwości. Ma znakomite podejście do dzieci. Kompetentna, rzeczowa, a przede wszystkim potrafi rozmawiać z rodzicami. Polecam panią doktor!

Bardzo dobra Endokrynolog - posiada dużą wiedzę, leczy a nie konsultuje. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. Po tym gdy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i pojawiły się problemy związane ze złym dobraniem hormonów - doktor bardzo mi pomogła, zaleciła wiele badań z których doskonale zdiagnozowała przyczynę. Zmieniłam ginekologa ale u dr Piotrowskiej będę stałą pacjentką.

Po odbyciu wizyty mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty była bardzo zaangażowana, wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Podoba mi się jej indywidualne podejście do pacjenta.