lekarz Anna Piotrowska-Świrszcz

Endokrynolog

Nie podpisuję się po opiniami.Trafiłam do pani doktor na poczatku mojej choroby . Przed dwa lata leczenia nie skierowała na odpowiednie badania poza TSH. Po dwóch latarch kiedy trafiłam do innego lkearza okazało się że podstawowym badaneim jest USG które wykryło 2 cm guza .Olewająca

Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem, ale również cudownym człowiekiem. Trafiłam do niej z zapaleniem tarczycy, mój stan był opłakany, sposób w jaki się mną zajęła, życzliwość, oddanie i poświecenie, a przede wszystkim zainteresowanie sprawiły że po bardzo długim leczeniu nie ma u mnie śladu przebytej choroby. Będę wdzięczna do końca życia tej drobnej, cudownej kobiecie i zawsze polecam ją innym znajomym.

Znakomity specjalista. Doskonale pamięta swoich pacjentów i ich dolegliwości. Ma znakomite podejście do dzieci. Kompetentna, rzeczowa, a przede wszystkim potrafi rozmawiać z rodzicami. Polecam panią doktor!

Bardzo dobra Endokrynolog - posiada dużą wiedzę, leczy a nie konsultuje. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. Po tym gdy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i pojawiły się problemy związane ze złym dobraniem hormonów - doktor bardzo mi pomogła, zaleciła wiele badań z których doskonale zdiagnozowała przyczynę. Zmieniłam ginekologa ale u dr Piotrowskiej będę stałą pacjentką.

Po odbyciu wizyty mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty była bardzo zaangażowana, wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Podoba mi się jej indywidualne podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska- Marek Derkacz
ul Kolorowa 5/5A