lek. med. Anna Piwowarczyk

Okulista, Okulista dziecięcy

R E W E L A C J A !!!!! Byłam u Pani Doktor z moim autystycznym czterolatkiem. jestem pod wrażeniem. Pani Doktor wykazała bardzo dużo cierpliwości, nie złościła się że moje dziecko nie rozumie, nie chce się zbadać!!!! ciepła, życzliwa, uśmiechnięta. wszystko mi wytłumaczyła i ...nie spoglądała na zegarek, a ja zadawałam milion pytań. Dziękuję Pani Doktor - mama Filipa.

Bardzo polecam, kompetentna i PRZESYMPATYCZNA. Moje 3-letnie dziecko było oczarowane!!!

Potwierdzam wsześniejsze pozytywne opinie. Pani doktor ma dużą wiedzę,ma dobre podejście do pacjenta, potrafi w jasny sposób wytłumaczyć chorobę.

Wysokie kwalifikacje i profesjonalizm. Po wizytach u innych specjalistów byłam zawiedziona. Dopiero Pani doktor postawiła właściwą diagnozę, co zaowocowało całkowitym wyleczeniem. Polecam

Świetna lekarka. jestem jej pacjentem od ok. 2 lat, bardzo polecam wszystkim!!! Przy tym miła i fajna babka :)

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63
Kraków

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.