Anna Podgórska

Jestem zawiedziona brakiem profesjonalizmu Pani doktor. Musiałam zrezygnować z jej usług bo za każdym razem słyszałam, że dziecko jest zdrowe. Brak zlecania badań. Osłuchanie , gardełko i do domu :( musiałam leczyć domowymi sposobami

Beznadziejna lekarka!!! Wykryła u syna rzekomo zapalenie płuc podczas gdy był tylko solidnie przeziębiony. Zamiast lekarstwa np. antybiotyku wypisała skierowanie do szpitala bo podobno nie będę w stanie leczyć dziecka w domu. Sam miałem kilka zapalenie płuc i antybiotyk + leżenie w domu wystarczały. Generalnie babsztyl obskurny, niesympatyczny i niekompetentny!!!

Generalnie babsztyl obskurny, niesympatyczny i niekompetentny!!!

Wspaniały lekarz. Leczy syna od urodzenia tzn 20 lat. Zawsze Bardzo dokładnie bada i nigdy nie podchodzi rutynowo do tego co robi. Szybka i trafna diagnoza Pani Doktor uratowała życie mojego dziecka. Jestem jej bardzo wdzięczna. Pani Doktor jest ponadto bardzo miłym i empatycznym człowiekiem z dużym sercem. Razi ja jedynie głupota i nieodpowiedzialność rodziców.

Lekarka przepisała dziecku syrop na kaszel i nufrofen by wyleczyć gorączkę 38.5 oraz czerwone gardło i kaszel,gdzie sama stwierdziła ze jest dziecko mocno zaflegmione.Pewnie za 2 dni dziecko będzie miało zapalenie oskrzeli.Wiem to doskonale bo tak mi załatwiła dziecko już dwa razy.

Mały pacjent traktowany przedmiotowo-zero zainteresowania, byle odbębnić godziny urzędowania

Pani Doktor prowadzi moje dzieci od samego urodzenia. Nie wyobrażam sobie innego lekarza, kiedy Pani Doktor zmieniła przychodnię, my przenieśliśmy się razem z Nią do Łagiszy. Niezwykle kompetentny lekarz, z rozwagą wypisuje leki ( antybiotyki, wtedy kiedy są naprawdę potrzebne), Pani Doktor ma wspaniałe podejście do dzieci, moje uwielbiają do Niej chodzić. Zawsze starannie wszystko tłumaczy, terapie przez Nią zalecone są zawsze bardzo skuteczne. Reasumując takiego lekarza, ze świecą można szukać. Polecam, polecam, polecam i jeszcze raz polecam - Pani Doktor to lekarz z powołonia o ogromnej wiedzy i wspaniałym ...

Pani Doktor prowadzi moje dzieci od samego urodzenia.
Reasumując takiego lekarza, ze świecą można szukać.
Polecam, polecam, polecam i jeszcze raz polecam - Pani Doktor to lekarz z powołonia o ogromnej wiedzy i wspaniałym podejściu do pacjentów.

Nadęty lekarz, bardzo obskurna. Robi wrażenie jaby była królową angielską! Stanowczo nie polecam.

Lekarz w 100% . Ktos odpowiedni na odpowiednim miejscu.Jakich niewielu w tym kraju.Serdecznie polecam.

Lekarz w 100% .

Na początku zraził mnie sposób bycia Pani Doktor ale w czasie ostatniego miesiąca gdy dzieciaki na prawdę sporo chorowały, do tego ja, moja mama i tata, na prawdę przekonałam się do niej i innej lekarki nie chcę.Wszystko mi zawsze dokładnie tłumaczyła,wyjaśniała,pomagała znaleźć potrzebny sprzęt do leczenia syna.Nie mam jej nic do zarzucenia, a to że może i się nie uśmiecha..no cóż to jest lekarz a nie klaun i nie ma nas rozśmieszać.Wolelibyście iść do dentysty który by się do was uśmiechał i wyrwał nie tego zęba czy do takiego który wyleczy właściwego zęba w skupieniu? Polecam sprawdzić Panią Doktor bo na prawdę warto.

BARDZO NIEUPRZEJMA KOBIETA CZĘSTO PRZEPISUJE ANTYBIOTYKI ZAMIAST LECZYĆ INNYMI LEKAMI NIE POLECAM TEJ LEKARKI!