Anna Pogorzelska

3,1
2,3

kasia

07.01.2017

Niemiła wizyta. Poza tym usłyszałam w trakcie tej wizyty, że leki antykoncepcyjne dobiera się metodą prób i błędów.Ja się z tym stwierdzeniem mimo wszystko nie zgodzę, bo jestem człowiekiem takim samym jak ta pani, a nie królikiem doświadczalnym.

Asia

15.06.2016

Prowadziła moja ciążę na NFZ. Zawsze spóźniona, zawsze w biegu, wizyta pobieżnie zrobiona, trwała mniej niż 5 minut. Nie kojarzyła pacjentek, na każdej wizycie musiałam od początku opisywać moja historie. W pierwszych tygodniach nastraszyła mnie mówiąc że na usg nie ma zarodka. I już, nic więcej. Jakby "zapomniała" dodać, że to normalne że w 5 tc go nie widać... Plus za to że zleca dużo badań. Ale atmosfera i wspomnienia tamtych wizyt przyprawia mnie o dreszcze...

gosc

25.05.2015

Nie polecam. Jest miła tylko wtedy jesli dostaje kase do kieszeni, ale i nie zawsze bo swoje humory też ma i odbija sobie to na pacjencie, nie raz tego doświadczyłam. Prowadziła moją ciąże w przychodzi na nfz, O wszystko musiałam się prosić, sama z siebie nic nie powiedziała.Za niektore badania musiałam placic mimo, ze przysluguja darmowe, zawsze tlumaczyla sie tym, ze zbankrutuje przychodnia, a na moje to ogladala sie zeby dac jej w łape. Wizyta trwala nie dluzej niz 5min, albo i krocej w zaleznosci ile pacjentek bylo na poczekalni.

Anonim

19.01.2013

Drogie panie !!! nie polecam tej pani doktor jesli nie ma się bardzo duużooo pieniędzy!!! bierze ile by się nie dało a jesli sie nic nie da to możesz liczyc tylko na siebie. nadaje sie to tylko do prokuratury.

Anonim

13.11.2012

Polecam. Bardzo miła Pani. Prowadziła ciążę wielu kobiet w mojej rodzinie i żadna złego słowa o niej nie powiedziała. Sama także będę do niej chodzić jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Rafał Szyller

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12