dr n. med. Anna Porębska

Chirurg dziecięcy

Byłem z córką która od pół roku boryka się z dość głębokim odciskiem. Lekarz w naszej przychodni dał skierowanie do pani chirurg ponieważ leczenie farmaceutyczne nie dawało żadnego skutku. Po wejściu do gabinetu na wejściu zamiast dzień dobry usłyszeliśmy ,,z czym''. Następnie pani zaczęła na nas krzyczeć że z to moja wina skoro kupuje tanie buty, te które miała kosztowały 210zł. Jak zapytałem czy mogłaby ciszej wzięła nożyczki i chciała wyżyć się na mojej córce. Na końcu przepisała te same leki co w naszej przychodni.