2,7

Pani Anna Posiła podczas wizyty prywatnej (trwającej nie więcej niż 5 minut) nie spojrzała nawet na zmienione chorobowo miejsce. Wysłuchała jedynie wyczerpującej opowieści na temat stosowanych przeze mnie wcześniej metod leczenia. Nie wiedziała jednak jakie podłoże miała choroba bakteryjne, grzybicze czy wirusowe. Postanowiła więc przepisać lekarstwa na wszystko z wyłączeniem leków przeciwwirusowych. Po tygodniu stosowania leków choroba nie ustąpiła a rozwinęła się jeszcze bardziej. Zadzwoniłam do kliniki w celu umówienia się na wizytę kontrolną z zaznaczeniem, że leczenie nie przyniosło żadnych skutków a wręcz mój stan się pogorszył, ale okazało się że trzeba za nią zapłacić! Chociaż w cenniku na stronie kliniki jest napisane, że wizyta kontrolna jest darmowa! Nie polecam tego lekarza ani kliniki Dermo-Clinic w Częstochowie.

W dniu 12.06.2013 na godzinę 17:20 miałem umówioną przez Medica Polska dla syna wizytę w poradni dermatologicznej przy ulicy Mościckiego 7 w Częstochowie, u tego lekarza. Kiedy o 17:18 weszliśmy do przychodni, recepcjonistka powitała nas radośnie: "Panowie byli umówieni na 17:20 do dermatologa? Pani doktor właśnie wyszła, minęliście się w drzwiach". Ręce i nogi opadają. Nigdy w życiu, w żadnej przychodni, ani gabinecie nie zostałem tak potraktowany. Recepcjonistka nie dostrzegła żadnego problemu. Nie próbowała zawrócić lekarza, zadzwonić, aby wrócił na stanowisko pracy. Zaoferowała nam umówienie wizyty na inny dzień. Tylko po co? Żeby znów minąć się z lekarzem wychodzącym z przychodni mimo umówionej wizyty?
Nie zamierzam nigdy więcej korzystać z usług tej przychodni, a zwłaszcza tego lekarza.
Na temat kompetencji się nie wypowiadam. "Uprzejmość" oceniam na -1, "Ilość poświęconego czasu" na -5. I nie polecam.

Pani doktor posila jest wspaniałym lekarzem leczę się na łuszczycę od wielu lat i nigdy się nie zawiodlam polecam.pacjentka Biedronka