Anna Przybylska

Ortodonta, Stomatolog

Leczę zęby u dr Przybylskiej od kilku lat. Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza! A ciężko się dostać do pani doktor, ponieważ ma naprawdę wielu pacjentów, a ręce tylko dwie.

Nie jestem wstanie powiedzieć nic o tej pani jaki o pani dr, Mozgiel,gdyż od 1,5 roku próbuje się do nich zapisać i co miesiąc przychodziłam do rejestracji i cały czas pani , która tam urzęduje odsyłała mnie chamsko co miesiąc albo ze po nowym roku będą zapisy. Do dnia dzisiejszego nie zapisałam się gdyż nie przyjmują nikogo nowego. Od znajomych słyszałam żeby się tam dostać trzeba mieć w rodzinie jakiegoś lekarza albo ktoś z rodziny musiał wcześniej się leczyć.Nie robią zapisów ani nie umieszczają żadnych informacji o zapisach. To że przez 1, 5 roku ktoś kto nie ma znajomość- nie zostanie przyjęty,świadczy o tym gdzie tak naprawdę mają pacjentów i ludzi którym pomoc jest potrzebna. Mam dziedziczna wadę zgryzu, nie jest to mój wymysł ani zachcianka. Mam zęby w strasznym stanie z powodu braku leczenia ortodontycznego. Gdybym nie czekała i poszła do innego lekarza to w tej chwili miałabym aparat na zębach i całe wszystkie zęby a nie ułamanych 5 zębów , które z powodu złego ustawienia sie ukruszyły.Nadbudowanie każdego to koszt 50 - 90 zł i nie mam pewności że się znowu nie ukruszą. Nie warto czekać na to żeby te panie łaskawie cie przyjęły, są w Kielcach inni ortodonci ,którzy też są dobrzy i akurat maja czas dla cb a nie co miesiąc cie odsyłają z kwitkiem.

Bardzo fajna, miła Pani doktor. z moich krzywych zębów zrobiła naprawde cos niezyklego. Potrzebowała doslownie kilku dni aby ocenic co musze usunac zeby ladnie wyprostować ząbki. Minał dopiero rok od zalozenia aparatu, a juz moge sie cieszyc pieknym usmiechem. Tylko czekac az mi zdjemie, wybieli zabki a pozniej mozna isc przez miasto i sie usmiechac ;)

Same superlatywy, najlepszy lekarz z którym miałem doczynienia.

Same superlatywy, najlepszy lekarz z którym miałem doczynienia.

Leczę się u Pani Ani już dobrych kilka lat. Zawsze jest bardzo miła. Wizyt było już przez ten czas bardzo wiele a nigdy nie zdarzyło się tak, żeby Pani doktor dała odczuć pacjentowi swoje zmęczenie czy zły humor, pod tym względem naprawdę pełen profesjonalizm. Z każdym ewentualnym problemem można się zgłosić po uprzednim telefonie. Wysoka estetyka gabinetu. Polecam.

Idealna Pani Doktor! Jest bardzo uprzejma, wytłumaczy pacjentowi wszystko, odpowie na każde pytanie bardzo fachowo, ale jednocześnie w sposób trafiający do pacjenta. Cena jest niska porównując innych ortodontów. Wizyty kontrolne są co 6 tygodni, po zdjęciu aparatu trochę dłużej. Jakieś mankamenty - odklejenie się zamka czy cokolwiek innego - można przyjść do Pani Doktor i poprawi to bez dodatkowych kosztów. Niestety ma bardzo dużo ludzi, także ciężko się do niej dostać:)

Niestety ma bardzo dużo ludzi, także ciężko się do niej dostać:)

Bardzo dobra ortodontka, ale z tego co wiem to nie przyjmuje nowych osób, bo ma za dużo klientów już :)

U Pani Ani leczyłam się przed 5 lat, w tym momencie mam piękne proste ząbki. Na wizyty chodziłam z przyjemnością,to właśnie przez nią polubiłam stomatologów. Szczerze polecam, kompetentna, miła, rzetelna oraz niewiarygodnie uprzejma. Zdecydowanie najlepszy ortodonta w Kielcach.

Zdecydowanie Pani nie zna sie na ortodoncji

Zdecydowanie Pani nie zna sie na ortodoncji

serdecznie polecam Pania Anie! zaczelam chodzic do niej jeszcze jak przyjmowala na sienkiewicza, pozniej na kosciuszki no i teraz na klonowej...bardzo ciepla, serdeczna, przy kazdej wizycie pyta co u mnie, opowiada o swojej pracy, o czasach studiow...profesjonalistka, tlumaczy wszystko dokladnie...rzetelnosc na najwyzszym poziomie! NAJLEPSZA ORTO!!!