lekarz Anna Rączka

3,9

Najlepsza z najlepszych ! Najlepszy specjalista w Tarnowskich Górach. Wielu powinno się od niej uczyć człowieczeństwa !

Dr. Rączka jest świetnym specjalistą! Szczerze polecam ją każdej pani. Mnie bardzo pomogła za to serdecznie jej dziękuję.

Jedna pani pisze że jak była na oddziale to się nasłuchała , inna że słyszała czy widziała ( a zrobiła coś z tym???? - nie...)- ja stwierdzam z własnego doświadczenia że Polacy to bardzo wredna nacja ( i jest z nimi coraz gorzej ) - dziwię się że jeszcze nie pozabijali się na wzajem ( ale już nie długo historia zatoczy krąg i będziecie płakać i pretensje mieć tylko do siebie ) . Zajmijcie się sobą i swoim życiem , a nie wdajecie się w dyskusje o której większość z was nie ma pojęcia . Chcecie aby coś było dobrze - to zacznijcie to zmieniać i najlepiej zacząć od siebie i bądźcie mniej roszczeniowi i wredni w stosunku do siebie. To całe nowe pokolenie to tylko by chciało ale od siebie nic... Życzę wam wszystkim zawistnym Polakom wszystkiego najgorszego - utopcie się we własnym szambie . a Pani Doktor - zostawmy ją w spokoju - swoje na pewno już odpokutowała.

Pani doktor wiem o Pani kłopotach i uważam że to nie fer Pani uradowała mi życie i teraz mimo ze mama dopiero 47 nie mam gdzie iśc będąc w szpitalu w Tarnowskich Górach 3 lekarzy po 2 czyli 6 odmowili leczenia a byłam po narkozie.Tylko Pani mnie oratowała tylko Pani ufam
\
\

20 lat opieki Pani Doktor i tylko JEJ opieki. Polecaw wszystkim kobietą a szczególnie tym młodziutkim które pierwszy raz doświadczają tak intymnych badań i zwierzeń

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed