lekarz Anna Rączka

Dr. Rączka jest świetnym specjalistą! Szczerze polecam ją każdej pani. Mnie bardzo pomogła za to serdecznie jej dziękuję.

Jedna pani pisze że jak była na oddziale to się nasłuchała , inna że słyszała czy widziała ( a zrobiła coś z tym???? - nie...)- ja stwierdzam z własnego doświadczenia że Polacy to bardzo wredna nacja ( i jest z nimi coraz gorzej ) - dziwię się że jeszcze nie pozabijali się na wzajem ( ale już nie długo historia zatoczy krąg i będziecie płakać i pretensje mieć tylko do siebie ) . Zajmijcie się sobą i swoim życiem , a nie wdajecie się w dyskusje o której większość z was nie ma pojęcia . Chcecie aby coś było dobrze - to zacznijcie to zmieniać i najlepiej zacząć od siebie i bądźcie mniej roszczeniowi i wredni w stosunku do siebie. To całe nowe pokolenie to tylko by chciało ale od siebie nic... Życzę wam wszystkim zawistnym Polakom wszystkiego najgorszego - utopcie się we własnym szambie . a Pani Doktor - zostawmy ją w spokoju - swoje na pewno już odpokutowała.

Pani doktor wiem o Pani kłopotach i uważam że to nie fer Pani uradowała mi życie i teraz mimo ze mama dopiero 47 nie mam gdzie iśc będąc w szpitalu w Tarnowskich Górach 3 lekarzy po 2 czyli 6 odmowili leczenia a byłam po narkozie.Tylko Pani mnie oratowała tylko Pani ufam \ \

\
\

20 lat opieki Pani Doktor i tylko JEJ opieki. Polecaw wszystkim kobietą a szczególnie tym młodziutkim które pierwszy raz doświadczają tak intymnych badań i zwierzeń

Pani doktor jest najlepszą ginekolog jaka znam!!

Pani doktor jest najlepszą ginekolog jaka znam!!

Jest dobrym lekarzem, tylko czasami wpada w rutynę.

Jest dobrym lekarzem, tylko czasami wpada w rutynę.

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże , pierwsze dziecko tylko dzięki niej pojawiło się na świecie!!! Wiele jej zawdzięczam , bardzo mi pomogła ,również przy porodzie. Jest naprawdę fajnym lekarzem , przymajmniej takie są moje odczucia. Ja szczerze polecam.

Nie polecam zawiodłam się na Pani doktor była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i jak mozna się domyslic bardzo się krepowałam.Pani doktor potraktowała mnie obcesowo, była nie miłą i zraziła mnie do jakichkolwiek kontaktów z lekarzami tej specjalności.

Chodze do pani dr. 11 lat i przy niej sie czuje nieskrępowana,o wszystkim mogę rozmawiac bez żadnego wstydu,jest super!!!

Pani doktor może i jest w porządku prywatnie ale jak widać cierpiała wtedy na "chorobę filipińską". Jeden ważny facet na to cierpi czasem i jest szanowany.