Pani doktor pozjadała wszystkie rozumy. Kwestionuje opinii specjalistów w dziedzinach medycyny, które są jej obce. No chyba, ze ukończyła wszystkie możliwe specjalizacje. Wydaje opinie na podstawie jednorazowej obserwacji, bez zlecania badan , ponadto bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjentów z góry bez żadnego wyczucia i odrobiny empatii.

w czasie zaawansowanej ciąży kiedy musiałam leżeć odmówiła przyjęcia mnie ewentualnie stwierdziła że przyjmie mnie dopiero na końcu, kiedy skończy z pacjentami (czyli 3 godzin. czekania), pomimo, że również byłam jej pacjentem. Niestety w przychodni nie ma dla kobiet w ciązy nawet dla tych które muszą leżeć przez pół ciązy, ani matek karminących niemowląt żadnego zrozumienia.

Świetny lekarz bardzo sumienny,kieruje na szczegółowe badania i wyjaśnia wszystkie wątpliwości.Trafnie diagnozuje i skutecznie leczy.

Odmówiła przyjęcia pacjenta w bardzo arogancki sposób tłumacząc: mam swoich pacjentow.

Pełen profesjonalizm i zrozumienie dla pacjenta

Pełen profesjonalizm i zrozumienie dla pacjenta

bardzo miła i sympatyczna Pani doktor, Tak kompetentnych i z powołaniem lekarzy bardzo mało...

Najlepszy lekarz pierwszego kontaktu jakiego znam. Rzeczowa, dokładna, życzliwa. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani doktor to NFZ nie był by taki straszny.

Życzliwa i godna polecenia osoba. Dobry lekarz.

Życzliwa i godna polecenia osoba. Dobry lekarz.

Lekarz odmówił przyjęcia w godzinach jego pracy.

Lekarz odmówił przyjęcia w godzinach jego pracy.

kompleksowe podejście do pacjenta, bardzo rzyczliwa, budząca zaufanie

kompleksowe podejście do pacjenta, bardzo rzyczliwa, budząca zaufanie