jak by ktoś potrzebował zniżek do psychologa na KKR+3 NZOZ Poradnia Psychologiczna Fundacji Psychoterapii Rodzinnej Do psychologa i psychiatry 30% na wszystkie usługi dla: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną Skierowanie nie jest wymagane. strona poradni jest na stronie miasta krakow . pl wiec prawdopodobnie jest wiarygodna. kkr.krakow.pl/baza_ulg/2228,id,3812,artykul,ulgi.html czy ktoś już korzystał z tych zniżek?

jak by ktoś potrzebował zniżek do psychologa na KKR+3
NZOZ Poradnia Psychologiczna Fundacji Psychoterapii Rodzinnej
Skierowanie nie jest wymagane.

kkr.krakow.pl/baza_ulg/2228,id,3812,artykul,ulgi.html

czy ktoś już korzystał z tych zniżek?

Psychoterapia w najlepszym wydaniu, i świetna kawa!!! ;-) Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Psychoterapia w najlepszym wydaniu, i świetna kawa!!! ;-)
Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spotkania trwają pełną godzinę. miła, uprzejma, uśmiecha się, pozytywna. Bardzo ładny gabinet :) Polecam panią psycholog Anną Rekel wszystkim kto pracuję w korporacji albo kto tam chcę pracować :) Psychoterapia i coaching w najlepszym wykonaniu. Jak już byliście u niej to pewnie wiecie o czym mówie :) Warto.

fantastyczne spotkania :) ciekawe gadżety. piękny gabinet. niskie ceny. godzinowe spotkania. polecam panią Anię Rekel.

pani ania ma najładniejszą stronę :) pani ania ma najładniejszą stronę :) pani ania ma najładniejszą stronę :) pani ania ma najładniejszą stronę :)

pani ania ma najładniejszą stronę :)

Ciekawa osobowość. Spotkania trwają około godziny, nie są skracane.

Ciekawa osobowość. Spotkania trwają około godziny, nie są skracane.

Bardzo się cieszę, że do niej trafiłem. Pozwoliło mi to inaczej spojrzeć na wiele spraw.

polecam klinikę remed, miła obsługa, super specjaliści. pozdrawiam.

polecam klinikę remed, miła obsługa, super specjaliści. pozdrawiam.

jak to się mówi psychoterapeuta leczy osobowością. tak jest w przypadku pani anny rekel. energiczna pani. fakt, że awansowała na stanowisko dyrektora, znaczy ze jest dobra. polecam.