dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulista

Jestem pacjentką Pani dr Anny Rogowskiej Godeli. Pani dr jest lekarzem wysokiej kultury i klasy.Niesamowicie cierpliwa,ciepła i kompetentna.Ma olbrzymią wiedzę,którą potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć.Cieszę się,że spotkałam taką osobę na swojej drodze.Dziękuję Pani Doktor.

Znakomity lekarz i człowiek. Dobry diagnosta, etyczna, kompetentna. Jeden z najlepszych lekarzy specjalistów jakich znam. Godna polecenia

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego i uprzejmego lekarza w żadnej specjalizacji z którą miałam do czynienia. Gorąco polecam.

Dołączam się do tego co zostało już napisane o Pani doktor. Ma naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta, jest cierpliwa, uprzejma, wszystko wyjaśnia i przede wszystkim nie zostawia osoby, aż do pełnego wyleczenia, o ile to tylko możliwe.

Jestem pacjentką Pani Doktor od dwóch lat, bardzo mi pomogła i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu. Jest lekarzem z powołania, a jej gabinet jest świetnie wyposażony. Warto wiedzieć, że na wizytę można zapisać się przez internet i że każda wizyta, bez względu na ilość przeprowadzanych badań, kosztuje tylko 100 złotych. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska