Anna Roman-Wasilewicz

Okulista

Bardzo nieuprzejma pani doktor. Gdy poprosiła czy jest możliwość przyjęcia mnie z bolącym okiem (podejrzenie ciała obcego w oku) była bardzo nieuprzejma i bezczelna. Oczywiście mnie nie przyjęła - bo nie. Nawet nie podała przyczyny. Gdy wychodziłam z gabinetu to jeszcze coś za mną krzyczał bo jej powiedziałam, że napiszę na nią skargę za przedmiotowe podejście do pacjenta. Gdybym powiedziała, że chcę wizyty prywatnej przypuszcza, że by się zachowała inaczej.
Wizyta była w Poliklinice w Koszalinie. Oczywiście wyszła z gabinetu i gdy poprosiła o ustalenie wizyty do innego lekarza dostałam termin na 5 października - z obcym ciałem w oku.

Byłam pacjentem Przycodni Wojskowej w Koszalinie,jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy.Polecam wszystkim leczenie u Dr. A. Roman Wasilewicz.

prawdziwy lekarz a nie marketingowiec, nic dodać nic ująć , pozdrawiam

prawdziwy lekarz a nie marketingowiec, nic dodać nic ująć , pozdrawiam

Wielce się zdziwiłam, ze mozna jeszcze spotkać lekarza z powołania. Zostałam przyjęta z bólem oka bez niczego w Wojskowej Przychodni przez Panią Doktor. Bardzo profesjonalnie zostałam przebadana, poinformowana co to za badanie. Dostałam leki, informacje jak je przyjmować i zostało to powtórzone 2 razy. Dziękuje Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Okulista Koszalin"?

Łużycka 30

Rejtana 16