lekarz Anna Romańczuk-Róg

Takich lekarzy to szukać ze świecą.Wspaniałe podejcie do dzieci.Bada małe dzieci oraz te z którymi jest utrudniony kontakt.Szczerze polecam.Więcej pod nr (58)322-50-08

Bardzo sympatyczna pani dr.kompetentna,oddana pacjentowi.

Bardzo sympatyczna pani dr.kompetentna,oddana pacjentowi.

Pani Doktor to specjalista z długoletnim doświadczeniem,sumiennie i z zaangażowaniem podchodzi do problemów pacjenta, a przy tym jest osobą niezwykle komunikatywną, sympatyczną i ciepłą. Ogromna kultura osobista i klasa, profesjonalizm, a do tego niemal symboliczny koszt wizyty, sprawiają że każdy kto odwiedził gabinet Pani Doktor będzie go polecał innym. Ja na pewno.