lekarz Anna Romanowska

Hematolog

Wiedza i wyjątkowa intuicja. W przeprowadzonym wywiadzie zapytała o przebytą przeze mnie chorobę ponad 50 lat wstecz która najprawdopodobniej jest przyczyną moich problemów trwających od 2006 r. Sam bym nawet o tym nie informował nie widząc związku. W tej chwili jestem w trakcie badań nie mających bezpośredniego związku ze specjalizacją Pani dr. A Romanowskiej lecz jestem przekonany, że wkrótce diagnoza się w pełni potwierdzi. Do czasu wizyty u Pani dr. Romanowskiej wielu lekarzy a nawet specjalistów widziało moje wyniki morfologii krwi i nie sygnalizowali mi abym skorzystał z porady hematologa. Uzasadniali to alergią lub innymi przyczynami zapewniając, że to chwilowe.

Osobiście raczej nie polecam. Byłam u pani doktor na kilku wizytach, oczywiście prywatnych i niestety tylko w jednym przypadku mi pomogła. Wizualnie miła i ciepła kobieta, sprawia wrażenie kompetentnej, na wizytach prywatnych tłumaczy wszystko o co się zapyta. Czasami troszkę bez sensu straszy pacjenta. Niestety gorzej z leczeniem. Nie wiem czy nie zna czy nie uznaje nowoczesnych metod leczenia. Jakiś czas temu postawiłam na innego lekarza poza Koszalinem i jestem z tego powodu bardzo zadowolona bo choroby można powiedzieć nie ma a terapia jaką mi dobrano generalnie super i o wiele mniej szkodliwa niż ta którą proponowano w Koszalinie.

Nie pamieta Pacjętów zmienia decyzje co wizytę

Nie pamieta Pacjętów zmienia decyzje co wizytę

Witam, nie mam zdania na temat leczenia Pani Doktor - mam nadzieję, że wielu ludziom pomaga. Zainteresował mnie jednak fakt wyleczenia choroby Hashimoto - ja byłam u dwóch bardzo dobrych lekarzy i również wydali mi polecenie zażywania hormonów, bez wnikania co mi jest, jak się czuje itd...na pytanie jak ja mam się ratować , czy zażywać selen czy tran odpowiedzieli, że tylko brać hormony. A ja nie chcę być uzależniona od hormonów - przy hashimoto i niedoczynności tarczycy TSH 8,0 mam dwójkę dzieci, zero problemów z niepłodnością, okres regularny, ale za to przewlekłe zapalenia zatok, częste przeziębienia, bóle gardła, wiele antybiotyków - (i moje dzieci 3 i 5 lat również często chorują)...mam tego dość! wierze, że jest jakaś lepsza metoda na Hashimoto i wiąże się to z postromnieniem bakterii, wirusa lub grzyba - tylko że nikomu nie chce się zlecać badań w tym kierunku łatwiej jest po prostu przepisać hormon i nastepny proszę...to mnie smuci i nie zgadzam się z takim traktowanie pacjentów aby tylko część człowieka badać - człowiek to całość! jeśli ktoś znalazł cudowny lek na Hashimoto proszę napiszcie do mnie koniecznie: joanna.rusinn@wp.pl

Fachowiec od A do Z . Wszystko mi wytłumaczyła, wypytała o bardzo szcególowe rzeczy.

Zabawa w "hematologa" moja wizyta zaczęła sie od tego, że pani dr gorączkowo pakowała torbę i tłumaczyła, iz musi już, zaraz wyjść, ponieważ wynajmuje gabinet w szkole do godz. 17, a to już tuż tuż, poza tym, sprzątaczka juz sie niecierpliwi, i pani dr musi dosłownie za chwile opuścić miejsce pracy. Zatem, pani dr pakowała swe drobiazgi do, a w międzyczasie ja opisywałam swój przypadek. Zaniepokoił mnie niziutki poziom ferrytyny - 14 jednostek (norma 10-150 jedn.) 2 tygodnie przed wizytą u pani dr zaczęłam zażywać silny preparat zawierający żelazo o ...

Zabawa w "hematologa"
Zaniepokoił mnie niziutki poziom ferrytyny - 14 jednostek (norma 10-150 jedn.)
2 tygodnie przed wizytą u pani dr zaczęłam zażywać silny preparat zawierający żelazo o nazwie Tardyferon.
Pani dr stwierdziła, iż ... nie ma potrzeby pobierać żelaza, ponieważ ... mieszczę sie w normie!!!Pani dr dziwowała sie wielce, co to za konował przepisał mi ten silny lek...
Zaznaczam, iż cierpię na chorobę Hashimoto, która zazwyczaj związana jest z niedoborem zelaza, przy tej dolegliwości prawidłowy poziom ferrytyny powinien wynosić ok.80 - ja miałam 14.
Brwi wypadały mi po 20 włosków dziennie, rzęsy - po 10. W kacikach ust miałam niegojące sie zajady, włosy łamały sie jak suche siano. Pani dr stwierdziłą, iż powodem jest tarczyca.
Otóż, pani dr, myli sie pani. Po wykonaniu "świeżych" wyników badań, okazało sie, iz moja tarczyca pracuje juz w całkowitym porządku.
Rzęsy i brwi przestały wypadać ok. 6 dni po wizycie u pani dr. Okazało sie, ze w miedzyczasie poziom ferrytyny wzrósł do 40 jednostek. Zajady zaczęły się powoli goić. Po prostu dostarczyłam organizmowi duzej dawki zelaza, którego pani dr by mi na pewno nie przepisała...
Chorobę Hashimoto postanowiłam wyleczyć całkowicie - wiem, co polscy lekarze sądzą na ten temat. Jest to niemożliwe etc... leczę sie u wybitnego fachowca, który mieszka w Hiszpanii i współpracuje z laureatem Nagrody Nobla, dr Enzmannem.Zgodnie z ich zaleceniem,zażywam preparaty, które mają funkcję immunomorekcyjną. Pani dr drwiaco stwierdziła, iz moda na takie mikroelemanty juz była i nic mi nie pomoże.
Pani dr! Oto moje wyniki:
Kwiecień - TSH - 15,
Anty_TPO- 1890,
koniec sierpnia - TSH - 2,8,
Anty-TPO - 280.
Zaznaczam, iż bynajmniej nie ma tu miejsca wahliwość ilosci przeciwciał, zwiazany z rzutem choroby, sa to dane o charakterze stałym.
Pani dr! Radzę zacząć sie dokształcac i poznawać nowe metody lecznicze, bo ten brak chęci dokształcania sie i stałego podnoszenia kwalifikacji jest bardzo charakterystyczny dla polskich lekarzy.
Po co poznawc nowe metody lecznicze, skoro mozna pacjenta skwitować prostym stwierdzeniem - nic panu nie pomoże...
OMIJAĆ Z DALEKA!

W przypadku Pani dr Anny Romanowskiej skala 5-cio punktowa jest niewystarczająca! Wspaniały lekarz.Bardzo skrupulatna w tym co robi i wielce przyjazna pacjentom.

Bardzo serdeczna , miła kobiety. Do tego co bardzo rzadkie bbada dokładnie i fachowo. Zwraca uwagę na takie szczególy, które nawet mnie umknęły. Znakomity lekarz. Diagnoza dobra, leczenie też. Niestety mam białaczkę :-( ale jestem pod opieką dobrego lekarza. koszt wizyty 70 złotych

koszt wizyty 70 złotych

Pani dr Anna Romanowska z Koszalina uratowała życie mojej mamy. Bardzo Jej za to dziękuję.

Uratowała mi życie. zdiagnozowała od a do z. Zadawala pytania spoza jej specjalności i odnalazła to co inni lekarze nazywali fanaberiami. Dziękuję