lekarz Anna Rozwadowska-Wróblińska

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda, USG

3,3
3,7
3,4

Wizyta u Pani doktor była totalną porażką...lekarz, który kompletnie nie słucha pacjenta (przerywa, nie pozwala dokończyć zdania, nie odpowiada na pytania) ...pozornie ociekająca grzecznością...co do kompetencji ( jestem po konsultacji z innym lekarzem) niestety również mam ogromne zastrzeżenia...reasumując szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.

Odradzam wizyte u Pani doktor mówi jak robot i trochę sie tak zachowuje stwierdziła że córka ma dysplazje bo urodziła sie duża , dwoje innych lekarzy tego nie stwierdzilo.na pierwszej wizycie mala miala ponoc dysplazje w stopniu lekkim,na drugim byla mala poprawa (podwójne pieluchowanie)pozniej zalecila poduszke Frejka( czego przyznam nie robilam bo mala bardzo w tym plakala i zostalam przy pieluchowaniu) a na 3 wizycie pani doktor stwierdzila ze niema poprawy i nie zalezy mi na dobru dziecka i ona dalej nas nie bedzie leczyc i dala skierowanie do innego lekarza.Gratuluje podejscia Pani doktor mnie za takie traktowanie petentów pewnie by zwolnili.

Bardzo miła Pani Doktor. Przeprowadza zabiegi profesjonalnie. Wszystko dokładnie wytłumaczyła co i jak. Ma podejście do pacjenta.

Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, rozmawia z pacjentem, tłumaczy wszystko w zakresie choroby i sposobu leczenia, dopiero Ona pomogła mi z moim schorzeniem, a byłam wcześniej u kilku innych lekarzy (ortopeda, reumatolog), polecam gorąco, więcej takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
ulica Fliegera 18
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
Tadeusza Kościuszki 92
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe